Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én érzem úgy hogy baj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy hogy baj van a "mai lányokkal"?

Figyelt kérdés

1.

A fiú egy kicsit is defektes, akkor már el van kaszálvan. Pl ha egy kicsit is önbizalomhiányos vagy, akkor már nem vagy férfi, és egyből átnéznek rajtad.

Míg egy lány bármennyire is defektes, nem számít. Ismertem egy csajt például, akire a legjobb leírás az "olyan kis lehetetlen". Minden baja volt, de mégis már több barátja is volt.


2. A feminizmusnak köszönhetően a nők hihetetlenül szexisták lettek. Képesek egyetlen méret alapján meghatározni egy emberi lényt. Igen, a péniszméretről beszélek. Volt olyan csaj, aki azt írta a 17 centis farkamra, hogy elég kicsi. Mikor az átlag feletti méret.

Míg mi férfiak nem tehetünk ilyet, mert ha esetleg valakinek mondjuk a nagyobb mell jön be, az már szexuális tárgynak nézi a nőt. Mert ugyanis egy nőt mindenhogy el kell fogadni.



2015. júl. 9. 16:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
35%

barátom nem kell fél oldalt írni én 1 szóban összefoglalom a mai lányok problémáját: PÉNZ

ha nincs lové nincs punci. Üdv Sw apó.

2015. júl. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
16%
Akkor mit mondjak én? Alacsony vagyok és ocsmány, ezért egy lány sem randizna velem. Igaz, az én külsőmmel soha sem lett volna esélyem a lányoknál. Minden lány utálja az alacsony és ocsmány férfiakat. Nem hiába vagyok 28 évesen is szűz.
2015. júl. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%

Hat ez ilyen haver:P egyebkent a peniszed meretevel nincs gond. En pl nem ebbol itelek meg egy sracot. Persze zavarna ha nagyon kicsi lenne neki de nekem az szamit h milyen lenne a szex vele. H az igenyeink egyezzenek es ugyanarra vágyjunk:)

Az onbizalomhiany az problema igen pl nekem nagyon bejon ha egy ffi hatarozott es tudja mit hogy akar. Talan pont azert mert en olyan kis szetesett es donteskeptelen vagyok es jo ha vki iranyit:D

Az meg ha nem vagy 10/10 kulsore nem gond ha belsoleg rendben vagy az mindig dob azon h mennyire vonzodom vkihez. Ha atlagosnal kicsit jobb vagy az mar kiraly mert erre jonnek a jo belso tulajdonsagok:)

Nekem is van sok hulyesegem de egymashoz kell csiszolodni senki sem tokeletes.

Ha a nagy mell jon be akk kezdj olyannal akinek nagy van ezen ne muljon ha neked ez szamit akk nem is kellenel:P

2015. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
43%
Hiszti, hiszti, hiszti…
2015. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%

Pff... Egy nő nem nagyon mehet végig úgy egy utcán hogy ne füttyögnének neki vagy ne tennének megjegyzéseket a mellére/fenekére/combjára. Pedig nem os nagy városban lakok. Ez már kezd tárgyiasítás lenni.

Ami a farokméretet illeti, egy nő anatómiailag nem képes akármekkora pénisz befogadására, tehát ha valaki a 17 centit kicsinek mondja, az vagy befőttes üveggel maszturbál, vagy nem is földi teremtmény. Erről ennyit.

Ne defektes csajt keress és nem lesz gondod.

L

2015. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
40%
Ja igen, mindjárt jönnek a nők hogy hiszti, hiszti...hát lehet hogy hiszti, de attól még így van, most kiírta magából, na.
2015. júl. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
39%
Pasiként írtam azt, hogy hiszti. Mert ez az.
2015. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem csak a "mai lányokkal" van a baj, hanem az egész "mai emberiséggel."


Mondjuk az én tapasztalataim alapján a pasik sem sokkal jobbak...Legyen az internet, szórakozóhely, iskola,...nem akadtam még normális pasira vagyis csak nagyon ritkán.

2015. júl. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

7

Értelmes vagy...


8

Mert a tökéletest keresed. Olyan meg nincs. Tipikus női elvárások...

2015. júl. 9. 16:55
 10/30 anonim ***** válasza:
94%
#9! Nem is beszéltél még velem egy szót sem, de azért tudod, hogy én milyet keresek. Nevetséges...:D
2015. júl. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!