Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kell a férfiaknak több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a férfiaknak több és még több punci? Egy nem elég nekik, ha az jó?

Figyelt kérdés

máj. 17. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Amiért a nők sem állapodnak meg általában az első férfinál, de természetesen mindkét nemnél vannak kivételek.
máj. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég egy,ha azt rendszeresen karbantarthatja az ember.Akkor van gond ,ha nem egyeznek a vágyak és ritkán van szex.
máj. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el kérdező, azért a többségünk nem úgy indul neki, ha talál egy igazán jót, hogy még kellene mellé, csak jönnek az elhallgatások, az a szex, amikor a nő csak alád fekszik, és ez lelombozó... Nyilván, valamennyire magyarázható a szaporodás ösztönnel a dolog, de ez is nagy kérdés, ki mennyire tud parancsolni az ösztöneinek, volt olyan barátom, aki több mint tíz évig példásan viselkedett, és egyszer csak beütött valami, és megőrült.. Nem tudom mi történt, mit nem kapott meg, mi váltotta ki...
máj. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyén ÉS kapcsolatfüggő. Egy érzelmileg ellaposodott kapcsolatban elkezdenek kifelé kacsintgatni, ahol viszont ott a rózsaszín köd ott Miss Word is ugrálhatnak pucéron előttük akkor sem búbolják meg.
máj. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Én nőként sem érem be sokáig egy pasival. Nem vagyunk egyformák.
máj. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 bolognai a kedvencem ***** válasza:
100%

Nekem nem kell. *Minőség a fontos és nem a mennyiség.


*Itt arra gondoltam, hogy sokkal inkább lennék egy olyan lánnyal aki tetszik és megvan vele az összhang és tetszünk egymásnak, mint mondjuk 1000 prostival ingyen. De ez csak egy példa..

máj. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De igen, csak a tiéd nem jó, vagy te nem vagy jó.
máj. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bizony nem, igaz én csak sóvárgok máséra.
máj. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet általánosítani. Nőtől is függ, személyiségtől, szenvedélytől. Én a mai napig egy exemet sírom vissza. Nekem ő volt a tökéletes, pedig teljesen átlags volt külsőre, de annyira élvezte a szexet és annyra jó volt vele, hogy ő az etalon.
máj. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert nagy a p.na hatalma!
máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!