Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak mennyire számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak mennyire számít a punci kinézete?

Figyelt kérdés

Nekem soha nem volt bajom a puncimmal, igazából úgy voltam vele, hogy olyan, amilyen, nem tulajdonítottam ennek jelentőséget.

De egyik nap egy házibuliban két haver néztek egy képet az egyikük telefonján. Valószínűleg egy meztelen nő lehetett és a testére nem tettek megjegyzést (nem hallottam), csak a puncira, hogy milyen szép salátás stb.

Na, nekem babapuncim van... Alig vannak kisajkaim. Nem olyan szép rózsaszín, kicsit sötétebb. Aztán itt rákerestem a témára és az itteni kérdéseket és válaszokat is elnézve, csak most jöttem rá, hogy a férfiaknak fontos, milyen a punci. Sokak leszolják a babapuncit, hogy unalmas nyalni, a salátás sokkal izgibb...

Mennyit számít egy kapcsolatban vagy csak szexben, ha nem olyan a punci, amilyet vártatok? A babapunci tényleg ennyire unalmas?



jan. 29. 03:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

Pont, hogy azt szokták leszólni ami "salátás" és rosszabb esetben a aki leszólja az annyira buta, hogy azt hiszi azért olyan, mert "sok férfi használta" stb.. Pedig aki kijárt legalább 8 osztályt az tudhatja, hogy genetika.


A kérdésre is válaszolva pedig annyit mondanék, hogy nem. Egy kapcsolat szempontjából nem számít és még egy kalandnál sem. A tulajdonosa a fontos és az, hogy ápolt legyen.

jan. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is butaság,s illetlenség valakit,s èpp egy nőt,Hölgyet azért megszólni,leszólni,mert èpp salátás,vagy babapuncija van,vagy akár ilyen a cicije,bimbója,vagy èpp olyan!


Szerintem pont minden nő pont azért,s pont úgy szép,csinos,vonzó,vagy èpp sexy,ahogy van!!!


Számomra pont a természetesség a legfontosabb,csak semmi mű ne legyen egy nőn,mert ezért mondjuk haragszom,bosszant picit!


Minden nő,s minden férfi más,és más,pont ezért vagyunk ilyenek!


Tehát minden nő vonzó,sexy,s kényeztetni való,s pont azért,ahogy èpp kinéz!

Csúnya nő,cicike,bimbó,punci,de legfőképpen csúnya női alak NINCS!


Egy szingli,hetero pasi

jan. 29. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

A nőt szeretem, nem a punciját.


Izgató nekem a babapunci, jobban tetszik, de nem az alapján választok.


45/F

jan. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
EZ is olyan mint a nőknek a farok, hogy nem az alapján van a választás és ha a többi része passzol, akkor aztán mindegy hogy néz ki a punci.
jan. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem meztelenül választunk párt.

Aki megtetszik és eljutok vele az ágyig, az villant valamilyen puncit, és az van, kész.

Eldobsz valakit azért, mert nem tetszik a nemiszerve?

A életben napi 5 percet látod a puncit, ne legyen már ez sorsdöntő.

jan. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem számít.33/f
jan. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ez is esztétikai kérdés, ugyanúgy, mint bármi ami a nőt illeti, ahogy a popsi, mell, arc, orr...

Aki szerint a punci kinézete tök mindegy, az szerintem nem mond igazat.

Ugyanis a punci kinézete is nagyon - nagyon különböző.

Én őszintén megmondom, számomra pont a baba punci tetszik kinézetre jobban, a nagyon salátás( fodros), vagy pl a nagyon nagy csikló nem.

Ettől függetlenül volt már nem egy "salátás" is az életemben, és természetesen nem volt akadálya a kapcsolatnak...a nő egészében a fontos, de még egyszer mondom, ha csak a puncit nézzük akkor igen, arról is van minden férfinek szubjektív véleménye, esztétikai szempontból.

Aztán, hogy kinek mi tetszik, az totálisan eltérő.

jan. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl a babapunci jobban tetszik, és nyalni sem unalmas. De kinek mi....
jan. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%

A babapunci csodálatos, de a többi is.

Én férfiként azt mondanám, hogy nem a punci kinézete számít, hanem a nő számít. Ha ő bejön és ágyba akarom vinni, akkor valószínű többször is ágyba akarom vinni. S nem azért amilyen a puncija látványa, hanem mert a nő érdekel és vele akarok szexelni.

jan. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%
Volt mar babapuncis ill saláták bnom is semmi különbség a szeretkezésbe
jan. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!