Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti könnyen találtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti könnyen találtok szexkapcsolatra partnert?

Figyelt kérdés
Már szexkapcsolatba is benne lennék, de úgy érzem kicsit gátlásos vagyok hozzá. Ti hol hogyan ismertétek meg a szexpartnereteket?
máj. 17. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Az egyik haverral járok össze.

22L

máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekori baràtbol lett az.
máj. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Rég nem volt szex partnerem mert kapcsolatban vagyok. De mindig hamar találtam magamnak. Nőknek könnyebb pasit találni.
máj. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Én a fotósommal kerültem ilyen kapcsolatba.


22/L

máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ên nagyon nem. Sokszor a távolság volt az akadály, sokszor az idő hiánya. Illetve a leggyakoribb hogy pár napi üzengetés után kiderült hogy nem teljesen épelméjűek sokan.
máj. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem. Amíg próbáltam keresni (neten), nekem is sokszor a távolság okozott gondot. Ez a nem teljesen épelméjűség is jellemző, igen. A legtöbbnek nagyon lelombozó a hozzáállása és a kommunikációja is, ezt nehéz jól leírni. Akikkel végül eljutottam személyes találkozásig, nem volt kémia. Ezt sajnos lehetetlen előre szűrni, és amikor már többedjére így jártam, egyszerűen kiégtem, majd feladtam. Szerintem én már többé nem fogok szexelni, ez van 🤷🏻‍♀️
máj. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lakótársammal van ilyen kapcsolatom . Nem kerestem , magától alakult
máj. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!