Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy a kis péniszű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a kis péniszű férfiak nem szexelnek örömlánnyal, csak kézzel kielégítik? Az önbizalomhiányuk miatt?

Figyelt kérdés
máj. 18. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Mármint maguknak? Vagy az örömlány nekik? Vagy ők az örömlányt? :D
máj. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az örömlánynak teljesen mindegy, hogy mekkora, csak fizessen a tulajdonosa.
máj. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Is-is. A pasi magának is, meg a lány a pasinak. A pasinak mindegy csak lánnyal lehessen állítólag.
máj. 18. 09:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Én azért nem hiszem, hogy ez általános lenne. Szűz pasinál az első pár alkalommal esetleg el tudom képzelni, hogy már az is nagy élmény neki, ha egy lány simán csak kiveri. Ettől független dolog az, amikor annyira kicsi és vékony valakinek, hogy a dugás egyszerűen nem megy vele. Na, ilyenkor jöhet még képbe szintén a kiverés helyette.
máj. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem meg akinek tényleg kicsi, és emiatt önbizalomhiányos, az örömlányhoz se mer elmenni vele. :D
máj. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem szűz a pasi, ez biztos.
máj. 18. 10:08
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez a pasi mer, nem kamuznának nekem erről.
máj. 18. 10:17
 8/9 anonim ***** válasza:

AZ örömlánynak sokall jobb ha kisebb , ugyan azt a pénzt kapja érte.

Sőt minél hamarabb elélvez a csákó annak is csak örülnek.

Jobb ha megtanulod hogy az örömlánynak ebben semmi öröm és élvezet nincs, ez a munka.

Ha kisfütyivel dugják és semmit nem érez az még jobb nekik.

máj. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az igazán kis pénisz az 7 cm alatti. Ilyen 12-13 cm csak nálatok kicsi, de azzal aki tud lehet nagyokat döngetni ;)
máj. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!