Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal srácként, ha mennék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal srácként, ha mennék negyvenes lakásos prostihoz, aki valószínűleg az igényesebbek közé tartozik (még nem tudom) mit vegyek fel és hogy megy ez az egész? Sokat fog beszélgetni?

Figyelt kérdés

Holnap délelőtt mennék.


Nem vagyok annyira nagyon fiatal, huszon éves vagyok, a hölgy viszont valószínűleg nem a teljes korát írja ki és 15-20 évvel legalább idősebb lehet nálam…


Tőlem gyakran elkérik a személyimet, ha alkoholt veszek, fiatalabbnak nézek ki mint ahány éves vagyok…


Nem vagyok szűz, de nem voltam még idősebb nővel, illetve évek óta nem voltam semmilyen nővel/lánnyal…

Azért mennék prostihoz mert nem megy az ismerkedés és nincsenek nők a környezetemben, tinderre meg nem vagyok elég jó (próbáltam).


Alig van valami tapasztalatom nőkkel… Prostinál még sosem voltam.


Mi a menete ennek az egésznek és milyen ruhában illik menni?

Sok kérdést szoktak feltenni, sokat beszélgetnek?


Még van egy olyan probléma is, hogy magasabb nálam egy olyan 5 centivel.

Mondjam ezt telefonba vagy nevetséges?



40/óra körül van a hölgy tiszteletdíja + még az extrák, ha ez számít. (Ezt megírta az oldalon, de nem kommunikál ott hosszan)



máj. 20. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Tök mindegy. A pénzed érdekli.Azért dug veled. Teljesen mindegy a magasság meg minden.
máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy polo jó lesz,vidd a lét és nyomjad keményen
máj. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerűen dugd meg.
máj. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anti paladin ***** válasza:
100%

Mindegy mit veszel fel, a magasságkülönbség se számít.


Felhívod, megbeszéled vele mit szeretnél, mit lehet, stb. és mész a megbeszélt időpontban.

A beszélgetés meg a két félen múlik. Egy kis ráhangolódás lehet nem árt.

máj. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Ameddig kifizeted az sem érdekli ha nincs karod. Nem téged enged be az ajtón hanem 40 ezer forintot, te maximum egy futár vagy.
máj. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

“Ameddig kifizeted az sem érdekli ha nincs karod”


Ez nem igaz.


Nekem 1 lábam van… Sokaknál ez kizáró ok és amúgy nem tartom ezt akkora bűnnek, nekik is megvan a joguk undorodni bizonyos dolgoktól.


Elég sportos vagyok amúgy, a felsőtestem esztétikus. Lábszár Protézissel, hosszú nadrágban nem tűnik fel annyira a dolog.


Volt aki úgy vállalt, hogy nem veszem le teljesen a nadrágot.

máj. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Számomra komolytalan a kérdés hisz egyértelmű hogy a kérdező által felvetett problémák egyike sem kizáró ok egyiknél sem. Így mertem élni egy túlzással, igen esélyes hogy karok nélkül nem igen vállal el senki, de valójában csak azt akartam írni, hogy nyugodtan leszarhatja ezeket és kész.
máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Legyél ápolt,kedves a nővel,és ne alkudozz a pénzen,és ne akarj olyat amit nem vállal.Kb.ezek a fő szabályok.

Teljesen mindegy miben mész,a fentiekre ügyelj.

Sok sikert!

(Egy tapasztalt)

máj. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na kérdező milyen volt a szex?
máj. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Üdv Tesó!


Voltál, hogy sikerült?

máj. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!