Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 2 nővel megyek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2 nővel megyek olyan strandra duna partra ahol vegyesen vannak nudisták és fürdőruhások, de a 2 nő nem nudizik én férfiként ha nudizok az mennyire elfogadott?

Figyelt kérdés
Mindig csak egyedül voltam ezen a helyen. Mondtam ennek a 2 nőnek, hogy oda szoktam járni nudizni. Mondták eljönnek velem de ők nem nudiznak.
máj. 21. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
pont senkit nem fog érdekelni
máj. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem a többi ott lévőre gondoltam hanem a 2 nő mit szól.
máj. 21. 14:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Mit szólna. 20 év felett az ember nem csinál már a pucérságból ügyet.
máj. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A te ismeröseid, neked kellene sejtened, nekünk még nem mutattad be öket:-)
máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen a kérdés. Tudják, hogy meztelenül leszel, mert mondtad, hogy ez egy ilyen hely és így szoktál ott strandolni. Ennek ellenére azt mondták, hogy mennek veled, de ők nem vetkőznek meztelenre. Szerinted mégis mire számítanak? Kosztümös színházi előadásra?
máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod, hogy milyen alkatok. Lehet, hogy simán ők is legalább a cicifixet ledobják, lehet hogy kiakadnak.
máj. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hol lesztek helyileg?Nem a csajok miatt kérdem.Józsi bácsi 64F
máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vácon.
máj. 21. 15:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is mennék szívesen, úgy mindkettőnkre jutna egy nő. :)
máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!