Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyakori az ilyen a lányoknál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori az ilyen a lányoknál is? mi lehet ez a jelenség?

Figyelt kérdés

Én fiú vagyok, és egyszer egy lány elmondott nekem egy a saját szexualitásával kapcsolatos jelenséget, amivel abszolút tudtam azonosulni.


Ez a lány alapvetően egy okos, tájékozott és megfontolt lány volt, és elmondta nekem, hogy sokszor van neki olyan, hogy olyan pasira képes felizgulni, akit alapvetően irritálónak tart és butának is (erre konkrét példát mondott) Általában az ilyenek okosabbnak érzik magukat nála, de valójában a lány sokkal okosabb mint az említett pasi is, de mégis a pasi erőltetni akarja az átgondolatlan buta véleményét, és a lány mondta, hogy ha kellőképpen felizgul a szituációban, képes felvenni egyfajta megalkuvó simulékony szerepet, és mindenben igazat ad a pasinak, és az is rendkívül felizgatja, hogy tudja legbelül, hogy nincs igaza, de mégis "beadja" a derekát neki ebből a szempontból, illetve az is izgatja, hogy a személyisége a csávónak irritálja őt alapból, de most mégis elviseli, sőt még élvezi is, hogy ennyire ilyen a pasi. Aztán miután ez a felizgultság elmúlik, ismét csak egy irritáló buta pasit lát benne.


És lényegében amit elmondott, ugyan ez izgat engem, csak a másik oldalról, lányokkal. Lányok közül is találkoztam már olyan erőszakosabb fajtával, aki így erőszakkal próbálja rádnyomni a véleményét, vagy hogy pl adott társaságban mit csinálj, és néha én is felizgulok egyszerűen ettől a viselkedéstől annak ellenére, hogy nagyon irritál, és én is felveszek egy ilyen szerepet, mint amit a csaj leírt nekem.


Ennek a jelenségnek mi lehet a neve? Gyakori ez lányok körében is?


máj. 22. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez gyakori lenne, mégis sok idióta mellett látok nőt. Olyankor azt gondolom, hogy a nő sem lehet túl okos.

Számomra elépzelhetetlen, hogy olyan fêrfival feküdjek le, aki nem túl intelligens.

máj. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Ez is teljesen érthető. Alapvetően én is jobban preferálom az okosabb nőket az ágyban, akikkel jobban meg lehet mindent beszélni, tehát ez nekem nem preferencia, csak egyszerűen van néha, hogy felizgat az a szerep, hogy egy ilyen butábbnak meg kell alkudnom és el kell viselnem xD És a lány is kb ugyan így volt vele pasi oldalról, ő sem összejönni akart volna vele, csak egyszerűen néha felizgatta ez.
máj. 22. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!