Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez a jelenség a lányoknál,...

Mi ez a jelenség a lányoknál, és miért? Titeket nem zavar?

Figyelt kérdés

Ez már óvodás korom óta elkísér egészen a felnőtté válásig, a lányoknak ez az idegesítő tulajdonsága. Legyen az egyiknek a neve Evelin a másik Olga (xD, fiktív női nevek. Nem gondolok senkire)..

Na szóval mi a fenének van az hogy ha Evelin mondani akar valamit Olgának akkor az belebújik Olgába és suttogva beszélgetnek egymással, egymásba bújva, eközben meg nézelődnek, csinálják a dolgukat és vagy rám néznek vagy Józsira (kiatalált személs Józsi is) Mi a f.nak kell a másikba belebújni és suttogni? Miért nem lehet rendesen beszélgetni? Tudom hogy ilyenkor a másikat kibeszélik, de ők azt hiszik hogy akiről beszélnek az teljesen hülye, és úgysem veszi észre hogy róla beszél...khm.. suttognak.

Ez a jelenség csak nekem cseszi az agyamat? Tudom hogy nem lehet vele mit tenni, de akkor is na. :v


2017. jan. 3. 16:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem minden nőneműre igaz. Inkább a primitív emberek szoktak így sutyorogni. :-)
2017. jan. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Velem ezt 24-26 éves férfiak csinálták. :/
2017. jan. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Én is ismerek ilyen lányokat. Túl agyhalottak hogy velük foglalkozzak, nem zavar.
2017. jan. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Sutyorognak, vihorásznak - ilyenkor az esetek többségében, ha ugyan nem mindig- Olgának és Evelinnek tetszik Józsi.

Nem lehet mindent megérteni. bárha akarja is pl. Houston.

Az első nő a Holdon:

[link]

2017. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Sztepi ***** válasza:
100%
Hát miközben suttognak, valamerre nekik is nézniük kell közben, nem teljesen biztos, hogy rólad beszélnek, volt már nekem is ilyen félreértésem, elég kellemetlen. Ha meg rólatok beszélnek, akkor tényleg retardáltak.
2017. jan. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy az ilyen lányok, nem ezek közé a nők közé akarnak bekerülni. :-)

[link]

2017. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#7 - Te is ezek közé a Dementorok közé tartozhatsz, ha nem vagy képes normálisan valaszolni.


A többieknek köszönöm a véleményét.

2017. jan. 3. 16:32
 8/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat.. #5 (16:21)
2017. jan. 3. 16:34
 9/15 anonim ***** válasza:

Én normálisan válaszoltam. Azok a nők, akik kijutottak a világűrbe, sokkal többet tettek le az asztalra, mint ezek az általad kifogásolt sutyorgók valaha is fognak.

Én szívesen kimennék az űrbe, de még ha minden képességem meg is felelne, a fogtöméseim miatt biztosan megbuknék az alkalmassági vizsgálat során.

2017. jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem neked írtam, hanem aki utánad leidiótázott
2017. jan. 3. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!