Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, ha megláttok (ti őt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ha megláttok (ti őt, ő titeket még nem) egy rendezvényen, bevásárlóközpontban stb. egy pasit aki nagyon de nagyon bejön nektek majd meglátjátok azt is, hogy van jegygyűrű az úján, mire gondoltok ebben a pillanatban?

Figyelt kérdés
(pl, de jó a párjának, esetleg irigyled kicsit a feleségét?,vagy gondolod na úgy is meg fogja csalni a feleségét? esetleg még jobban tetszik a pasi ilyenkor mert +kihívás?)
máj. 22. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem gondolok róla semmit, maximum annyit hogy "Waohh, jó neki" (mármint a férfinak) hogy házas. Nem tudom mások hogy vannak ezzel, de én sose szólítanék le vagy közelednék egy idegenhez csak azért mert tetszik. Akkor sem ha nem látok jeggyűrűt rajta. Maximum megnézem egy kicsit, konstatálom magamban hogy de jól néz ki, és megyek tovább. Ha látom rajta hogy házas, a párjával van mondjuk vagy visel gyűrűt akkor ez annyival kiegészül hogy azt gondolom hogy "Tök jó hogy házas, és megtalálták egymást a párjával", de nincsenek felé vagy a felesége felé rosszindulatú vagy előítéletes gondolataim. Ugyanúgy ahogy kihívásnak sem tartanám megközelíteni mondjuk. Van önbecsülésem és gerincem is, nem fogok rámozdulni egy házas emberre, vagy bármiféle módon kimutatni felé hogy tetszik. Szerencsére, ahogy fentebb is írtam ez nem probléma, mert random idegenekre amúgy se mozdulnék rá 🙃
máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez igen :)
máj. 22. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!