Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Budapesten hol van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Budapesten hol van olyan ékszerbolt, ahova a párommal nyugodtan be tudunk menni jegygyűrűt választani?

Figyelt kérdés
Bejegyzett élettársi kapcsolatot szeretnénk a párommal (ffi-ffi pár vagyunk), és ehhez szeretnénk 2 gyűrűt venni. Nyilván jogilag bárhova bemehetünk, de melyik az az ékszerbolt (nem baj, ha drága), ahol nem lesz még véletlenül sem semmiféle atrocitás?

2018. okt. 5. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha fizetsz akkor sehol sem bantanak
2018. okt. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Gondolod, hogy az eladó megkérdezi?
2018. okt. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, első... Addigra törölték az eredeti elsőt, aki írta, hogy öltözzön egyikünk női ruhába.
2018. okt. 5. 21:24
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem semmi gond nem lehet, ha valaki olyan paraszt hogy beszól... az meg magát minősíti nem titeket
2018. okt. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy önmagát minősíti... De el szeretnénk kerülni a kellemetlen szituációt. Nem önigazolást keresek ezzel a kérdéssel.
2018. okt. 5. 22:34
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ha egy plázába elmész egy nagoybba vagy mondjuk egy színvonalasabb szalonba ott semmi atrocitás nem fog érni, minket se ért, pedig én travi vagyok
2018. okt. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az ékszerbolt pontos helyére, vagy egy üzletnévre lettem volna kíváncsi, de mivel konkrétumot nem, csak általános válaszokat kaptam, mindenkinek ment a piros. Azért köszi a segítséget! :)
2018. okt. 5. 22:54
 8/11 A kérdező kommentje:

A stílus maga az ember. :)

Hadd idézzem magamat: "melyik az az ékszerbolt"

Egy választ nem kaptam, ami konkrét lett volna, de legalább volt, aki adott jótanácsot, hogy egyikünk öltözzön nőnek. Vagy, hogy az eladónak semmi köze hozzá. Köszke, de nem ez volt a kérdés. Mégis mire számítottatok? Zöldre? Nem kaptam választ a kérdésemre. A "melyik" kérdés konkrét üzletre vonatkozik, a "menj be egy nagyobb plázába" nem konkrét. Még egy nagy plázában is lehet az eladó homofób. Ezért kérdeztem egy adott boltot, amit megnevez valaki, mert tudja, hogy nem ilyenek az eladók.

Ha kapok választ a kérdésemre, természetesen megy a zöld. Köszi. :)

2018. okt. 6. 07:55
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan; Bp. bármelyik ékszerboltjában az eladó tisztában van azzal, hogy a hatásköre addig terjed, hogy a vevőket a legjobb tudása szerint udvariasan kiszolgálja és nem engedheti meg magának a személyeskedést. Ha nekem ilyen szerencsém lenne mint neked és jeggyűrű várlására kerülne sor, meg se fordulna a fejemben ilyen dilemma. Remélem, ez hasznos válasz.
2018. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 -remete- ***** válasza:
88%
Komolyan mondom kb ki nem szarja le hogy mit gondolnak rólam meg a páromról én fizetek kapja be. Kb milyen ez meg milyen kérdés ennyire nem lehetsz szánalmas, hogy felteszed ezt a kérdést annyi vér nincs a fa..tokban hogy gyürüt vegyetek közösen és ide háritod a felelőséged. Szégyeld magad.
2018. okt. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!