Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokat kérek a pasimtól ha azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat kérek a pasimtól ha azt akarom érezni rendesen meg vagyok dugva?

Figyelt kérdés

Nincs nagy mérete így sokat nem várok ilyen téren.

Sok pózban nem is érzem. Előjátékot el is engedtem mert azt szerintem nem is ismeri.

De ha már benne vagyunk a szexben és esetleg nekem is jó akkor miért nem lehet megérteni hogy nekem az kellene hogy jó keményen legyek megdugva?

Hiába kicsi és nem figyel úgy oda rám ahogy kellene legalább ebben produkálna. Legalább 2percnél tovább bírná.

De semmi. A kézimunkából és nyalásból kezd elegem lenni.

Sokat kérek tőle vagy bennem van a hiba?


máj. 22. 14:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
A hosszú előjáték pedig az elengedhetetlen. Ha az megvan, gyakorlatilag már félsiker.
máj. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%

Nem benned van a hiba, hanem benne. Nem érdekled, csak a saját kielégülésével van elfoglalva, a tiédet nem tartja fontosnak. Ez csak rosszabb lesz… tapasztalat…

27N

máj. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
27%

Benned is van hiba, nyilván! Nem véletlen, hogy nem vesz magán erőt. A jó szex és minőségi partner nem alanyi jogon jár. Tenni is kell érte.


Hetero férfi

máj. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%
kommunikáció megvolt már, vagy ezt magától találja ki?
máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%
Nem kérsz sokat, megérdemled a kemény szexet...ha kívánod... :P F.
máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Keres egy olyan férfit akinek van szexuális kultúrája... mert a méretén nem tud változtatni... de azon, hogy figyelmes és játékos legyen azon igen.
máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos ilyenkor szokott a félrelépés megtörténni. Ha engem nem tudna rendesen kielégíteni, mindig csak addig tartana amíg ő nincs meg, ott hagynám.
máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

3. Mindent megadok neki. Bármikor kér bármit. Nem panaszkodott még soha rám.

Csak annyit várnák tőle én is kapjak vissza belőle valamennyit.

máj. 22. 14:48
 9/19 A kérdező kommentje:
4. Igen többször panaszkodtam már neki emiatt.
máj. 22. 14:49
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

De végül is mivel van a gond pontosan?


Azzal, hogy nem bírja elég sokáig? A méretével? A technikájával? Vagy azzal, hogy túl lightosan csinálja?

máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!