Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legjobb barátnőm beavatott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm beavatott a legbensőségesebb titkába, amióta ezt megtudtam mindig ezen agyalok és ki szeretném próbálni, de félek hogy a párom nem elég nyitott?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm több évvel idősebb nálam 38 éves, házas. 1 gyerek. Mi párommal már 6 éve együtt vagyunk (28 és 26) és beszélgettünk ki-hogyan tartja fent az érdeklődést, tüzet. Elmesélte, hogy nekik 1 éve házibarátjuk van, egy plusz pasi aki eljár hozzájuk havonta 2-3x. Beavatott a mocskos részletekben és én is alaposan kifaggtam mert nagyon izgalmas volt hallgatni.

Azóta mintha kicseréltek volna, folyton ezen agyalok, be vagyok indulva...

Nagyon szeretném kipróbálni én is de tudom hogy a párom nem lenne nyitott. Hogyan tudnám elfelejteni ezt? idővel ugye el fogom felejteni és nem fog érdekelni? még sosem volt ilyen velem.

Köszi.


máj. 23. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
A házibarát pontosan mit jelent. Cuckold kapcsolatban élnek?
máj. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem felejted el, a kiváncsiság mindig ott lesz a fejedben, esetleg emlísd meg a párodnak h esetleg nyitott lennél ilyenekre.
máj. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem fogod elfelejteni, ott marad és folyamatosan izgatni fog ameddig ki nem találod hogyan tudod csillapítani. Full megértelek én is így vagyok ha nem is pont "ezzel"... F.
máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem nem fogod elfelejteni a dolgot! Én ugyan pasi vagyok, de elmondom én mit tennék…

Azt tenném, hogy legközelebb, amikor beszéltek ugyanígy hosszabban a barátnőddel, én elmondanám neki ugyanezt, amit most leírtál.

Mivel a párod nem nyitott erre, igy vele beszélni sem beszélhetsz erről. Így az egyetlen megoldás az, ha a barátnődnek mondod el, hogy azóta mennyire megváltoztál, és muszály ezt megbeszélned vele…

Én ezzel nem azt mondom, hogy csatlakozz be hozzájuk (hacsak nem szeretnél,) csak azt mondom, hogy a barátnőd az egyetlen, akinek beszélhetsz erről. Vele kell átbeszélned. S hogy mi lesz ebből, az majd kiderül. Mindenesetre mond el neki, amit most nekünk

máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát ezt nehéz lesz beadni otthon, szóval próbáld elfelejteni, max a barátnőd sztorijain tudsz élvezkedni.
máj. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod hogy nemet mond, lehet hogy neki is van olyan vágya amit nem mer elmondani mert tart attól hogy mit fogsz mondani rá vagy épp úgy gondolja hogy úgyis nemet mondasz neki.

Egy próbát megér, de azért csak finoman adagoló neki hogy ki szeretnél próbálni új dolgokat VELE KÖZÖSEN, nem pedig külön...

Hajrá.

máj. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nagy általánosságban ezt lányként/nőként könnyebb beteljesíteni, úh tegyél egy próbát, dobd fel a témát! Vesztenivalód nem nagyon van sztem.
máj. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

Ha terveid vannak a barátoddal (házasság, gyerekek), akkor ezt nem érdemes megemlítened.

Esetleg vehetsz játékszert, hogy meg legyen a DP élmény.

máj. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem felejted el. Én is így vagyok, már 12 éve agyalok ezen. Eddig csak egy párcseréig jutottunk el de az is nagyon izgalmas volt és azóta még jobban izgat egy házibarát gondolata...
máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nyugi kérdező, az a helyzet hogy a pasiknak relatíve kis hányadát izgatja ha a nőjébe beleélvez pár vadidegen sorban.

De amúgy izgalmas dolog, nagyon.

máj. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!