Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet felfázásos tünetem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet felfázásos tünetem attól ha a pasim seggből punciba rakja?

Figyelt kérdés
Mondtam már neki hogy nem kellene mert valami bajom lesz tőle de mégsem érti meg és csinálja.
máj. 23. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
😳😳😳Hát drágám igen sok fertőzést össze lehet így szedni,ezt azért nem kéne.
máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Felfázni nem fogsz, de odatömött egy adag emésztőbacit amitől kaphatsz majd egy fincsi kis hüvelyfertőzést.

"mégsem érti meg"... te meg akkor dugj be a púzójába egy sodrófát. Magyarán lesz.rja te mit akarsz, akkor szenvedj és viseld el ha ilyen birkahülye vagy. Értelmes nő már kib.szta volna az ürgét a pléhbe.

máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Persze. Olyan kellemes fertőzést lehet így összeszedni, hogy öröm lesz hónapokig kezelni. Többet nem feküdnék le ilyen pasival, az is biztos.
máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 bolognai a kedvencem ***** válasza:
91%
Fertőzésnek hívják, nem megfázásos tűnetnek.
máj. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Egy kérdés. Miért vagy még mindig vele?
máj. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egy fertőzés, nem felfázási tünet. A megoldás pedig egy nőgyágyászati vizsgálat illetve egy szakítás a pasiddal. A sorrend rajtad áll
máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Púzóból sose szabad átteni punciba! Max. szájba...😁😎
máj. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
7. Azért jobb ha oda se 😅
máj. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy suttyó a csávód.
máj. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp nőgyógyász!

Én nem mentem el és szépen hólyaghurut lett belőle, már gennyes volt a vizeletem. Hívtam a háziorvost , írt fel antibiotikumot, de sajnos annyira elburjánzott hogy felment a vesémre és SBO-n kötöttem ki vesemedence gyulladással.

Most vagy análszex van vagy hüvelyi.

Kettő együtt max akkor, mielőtt anál következne húz fel gumit, s ha elég volt nektek, akkor leveszi és mehet a hüvelyi.

Nem játék!

Ne hagyd magad! Nem ő fog szenvedni hanem Te.

Szakíts vele ha ennyire nem tisztel!

máj. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!