Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányokkk!Valaki aki elélvezésk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokkk!Valaki aki elélvezéskor vizeletet is élvez és utána pár napig felfázásos tünetei vannak tehát nehezen tud vizelni?

Figyelt kérdés
valami megoldás erre vagy mitől van ez?olvastam már olyant is,hogy menjek wcre aktus előtt de olyant is,hogy ne mert nagyon kiszáritja a hüvelyt és környékét.18éves vagyok,nem hiszem,hogy meggyengült hólyag lenne a probléma vagy igen? :/

2021. jan. 6. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
nekem soha nem volt még ilyen mert a barátomnak 25 centis a pénisze és minden nap legalább 7x-8x szexelünk így soha se nincsen gondolom a vizeléssel
2021. jan. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Egyes nők az orgazmus pillanatában hasonlóan a férfiakhoz "ejakulálnak", azaz az ondóval hasonló mennyiségű, de valamivel hígabb folyadék távozik a hüvelyükből.
2021. jan. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
spriccelős orgazmusu lány vagyok de az élvezésembe vizelet is van.olyan mintha bevizelnék élvezés közbe minden alkalomkor
2021. jan. 6. 19:38
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Van is benne vizelet vagy csak olyan, mintha bevizelnél?
2021. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
van,néha több néha kevesebb(illat)
2021. jan. 6. 19:46
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Akkor szerintem doki!
2021. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
voltam,igaz nem ezzel de semmi rendellenes nincs odalent
2021. jan. 6. 19:50
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyengék a záróizmaid? Ha élvezésnél bepisilsz az szerintem nem jó. Szex után menj el pisilni mindenképpen,előtte is elmehetsz nyugodtan nem szárít ki lent.
2021. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszod!
2021. jan. 6. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!