Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más nő is undorodik attól ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő is undorodik attól ha punciból vagy seggből kivéve le kelljen szopni a pasi farkát?

Figyelt kérdés
Nem mondom hogy nem csinálom meg de sokszor hányingerem lesz a punci nedvtől vagy a szagoktól.
máj. 24. 10:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Seggbe nem engedem, nem szeretem az anált, így ez szóba sem kerül. Punciból szájba témával nincs bajom.
máj. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Lilluci27 ***** válasza:
85%
popsi után (ha nincs gumi) nem engedem, a másikat igen.
máj. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Bocsi, sem a páromtól, sem a partneremtől nem kérnék ilyet, miért mész ebbe bele?
máj. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi kényeztetjük egymást orálisan szex után is. Nem undorodom a saját nedvemtől, sőt kellemesebb íze van mint a spermának. Anál után nem veszem a számba amúgy is oda élvez.
máj. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
De miért hagyod,hogy olyasmit ráderőltessenek,amit nem akarsz?
máj. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

3.Mert ha nem csinálom meg akkor azt mondja hogy nem is szeretem és nem kívánom.

Szex közben is többször kérdezi hogy még teszek e neki mindent. És ha nem válaszolok addig kérdezi míg igent nem mondok neki.

máj. 24. 11:00
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint ő nem szeret téged, mert ha szeretne nem kérne olyat amitől undorodsz. 4es voltam.
máj. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%
Engem nem zavar egyik sem.
máj. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem a szeretet jele, ez zsarolás, és egyben hazugság, és "párod vagy is az ösztön lény akivel dugsz egy f.reg zsarnok! Tiszteld már annyira magad hogy nem engeded hogy zsaroljon!
máj. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
Ha popsi van utána már nem veszem a számba ezt tiszteletben is tartja a párom! Minden pózvàltásnàl ha a puncimat keféli akkor mindig szopom egy kicsit!
máj. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!