Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok ( férfi ) 22 éves koromig semmi közöm nemvolt nőkhöz ,nem tartom magam elég jóképűnek volt már párkapcsolatom a legrövidebb egy nyár erejéig tartott egy meg 3 évig most 6 éve szingli vagyok nagyon nehezen megy a párkeresés sokat rombolták az önbizalmam,ha volt is 1-2 egy éjszakás kalandom az is olyan nővel aki nem tetszett sajnos ,na mind 1 a lényeg az hogy 14 éves koromban volt az első önkielégítésem az teljesen jól esett , 22 éves voltam mikor a szüzességem el vesztettem egy Lánnyal na igazábol itt jön a lényeg a lány nagyon tetszett volt akkor barátja mikor meg történt a dolog , amikor előszőr meg fogta falloszom az igazán jó érzés volt olyan volt mint amilyennek el képzeltem tipikus tudja hogy kel rá fogni a na értitek nagyon jó érzés volt, aztán mikor meg történt az együtt lét be hatoltam onnan már annyira nem volt jó. olyan semmilyen érzés volt mintha egy légüres térbe helyeztem volna be a péniszem alig éreztem valamit mintha csak úgy a szobámban elő kaptam volna és lóbáltam volna a levegőben nem érte péniszem semmilyen inger hogy érezzek valami jót. semmilyen olyan érzésem nem volt amilyennek kellett volna lennie persze továbbra is merev volt a had ne mondjam ki megint micsodám,merthát ugye ott volt a meztelen női test és a gondolat hogy csinálhatom , de tényleg amikor rá markolt jó érzés volt amikor orálisan csinálta jó érzés volt de amikor be hatoltam na az már nem volt olyan jó érzés de mindig mikor vagy orálisan kényeztetnek azt tényleg olyan jó kényeztető finom érzés ,amikor meg be hatolok ott már semmi mintha a levegőt tosznám tönkre mentekvolna az idegek a falloszomban vagy mi lehet a hiba ,akárhányszor szeretkezek akár más nővel mindegyiknél a behatolás része olyan szinte semmilyen érzés a nő hangosan élvezettel nyőg én meg nem érzem a pöcsömet közben csak ha orálisan kezdenek el kényeztetni akkor érzek valamit és az jó . orvoshoz meg nem akarok el menni mert nem akarom hogy meg tudjak valami olyat amitől el megy az egésztől a kedvem .
máj. 24. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Nem elég bent lenni, dugni is kell egy ideig, hogy közel legyél az orgazmushoz. Meg kell dolgozni érte. Próbáld ki új nővel, anál szexet is akár. Művaginával is tesztelheted magad.
máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha közbe nézed az akciót, mondjuk hatulrol csinalod es latod a segget, a masik lyukat, hogy a szermszam rendesen mozog a pinajaban, az mar annyira izgato latvany… plussz a nagy csattogast is hallod…


Szerintem ne huzogasd magadnak egyaltalan, s a szerszamon keresztuli “tapintasi erzes” is vissza johet. Az is lehet, hogy a szerszamod kor meretehez kepest, azoknak a lanyoknak a pinaja tul tagas volt neked, mert rajtad kivul mas ferfival, mas merettel is csinaljak rendszeresen.

máj. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Első 3 sort "olvastam", mert olvashatatlan ez a förtelem. Ez a baj.
máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!