Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire gáz hogy 35 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benhur1959 kérdése:

Az mennyire gáz hogy 35 éves szűz férfiként elmentem prostihoz többi lennt?

Figyelt kérdés
De nem állt fel a répa,neki kellett rárakni a kezem a mellére,egész végig lehangolt állapotban voltam
máj. 24. 12:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem gáz, azért van, hogy ezeket tegye.
máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Az a dolga.
máj. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Izgultál, nem szoktál hozzá ehhez a helyzethez. Velem is megesett, első alkalmakkor 26/f
máj. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Addig oké,de feleslegesen fizettem ki 10 ezret
máj. 24. 12:33
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Másodszorra lehet jobb lesz, élményért mész ezt így könyveld el. Az is valami hogy sikerült eljutnod oda hogy elmerj menni. Kis lépésekben gondolkozz.
máj. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Ha ez mostanában történt akkor vagy nagyon szerencsés vagy, vagy nagyon ronda lehetett a csaj, ha csak 10 ezerbe került. Egyébként egyáltalán nem feleslegesen fizetted ki, mert legalább láttál élöben puncit. Ha tudod, ismételd meg a látogatásodat (ne sajnáld azt a tizest!), Ha mást nem de szopasd le magad, vagy verje ki neked (ahogy neked jobb!), meg te is foglalkozz a puncijával. Nézegesd, simogasd, ujjazd, vagy nyald ki. Élvezd a lehetöséget, ne szégyeld magadat akár feláll, akár nem. Ha valami izgatja a fantáziádat, probáld megbeszélni a csajjal! Nyugi, elöbb utobb jot fogsz élvezni.
máj. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%

Többszörösen gáz. Először is, 35 éves korodig nem jutottál el addig, hogy egy nővel kölcsönös vonzalmon alapuló szexuális kapcsolatba kerülj.

Másodszor: nem a fejlődést választottad, hanem a könnyebb utat.

Aztán, még a prostinál sem tudtál jól teljesíteni. Bár ez utóbbi nyilván annak az oka, hogy érezted, mennyire gáz, amit csinálsz, szóval ezt nem rovom fel hibaként.


Innentől fogva jobban tennéd, ha a fejlődésre összopontosítanál, hogy olyan pasivá válj, akihez tudnak vonzódni a nők. Persze lehet még 35 éver lazsálni, csak majd arra ébrdedsz, hogy megöregedtél, elment az egész életed, ami a csajozást tekintve kudarc volt.

Gondolkozz.

máj. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%

10000????

Hol? 😀


Évek óta prostizok de 10e ft-ért még sosem sikerült találni.


Amúgy nem gáz, megesik.

Legutóbb hulla fáradtan mentem... Haver rábeszélt, hogy menjünk.

Gondoltam, hogy lesz valami "érdekes"


Nehezen fog felállni vagy nehezen fogok elmenni.

Erre 2 perc se volt és elelveztem cumitól úgy, hogy fel sem állt 🤣🤣🤣

Könnyen keresett egy 20ast a csaj magának....

máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Hidd el, nem ez volt az első kókadt kuki, amit már látott.
máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%
Olyan nőre, aki 10 ezret kér, nem csodálom, hogy nem állt fel.
máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!