Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez a magatartás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a magatartás mennyire elítélendő?

Figyelt kérdés

Feleségemmel, ha fogyasztunk alkoholt, baromi jókat tudunk élvezni. Alapból is jó a szex, de ez totál felpörget minket, főleg őt. Ekkor jött az ötlet is, hogy vegyünk be plusz egy pasit. Aztán másnap józanul már nem volt annyira jó ötlet, de ahogy voltak ilyen alkalmak, én totál megbarátkoztam a gondolattal, ő még tartózkodik, de csak azért, mert fél, hogy később beféltékenykedek (volt ilyen az ismerősi körben).


Arra gondoltam, hogy titokban lepném meg, tehát szervezek egy pesti programot, ott maradunk estére és ha már hangulat van, akkor elmennénk a közeli swinger klubba. Vagy tudom, hogy melyik közös ismerősöm tetszik neki és akkor vele dumálnám le(őt említette, hogy vele benne lenne).


Aztán összehoznék egy spontán közös estét 🥳


máj. 24. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmiképpen se legyen titkos meglepetés, ezt mindenképpen meg kell beszélnetek!
máj. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz ötlet, mi több a lehető legrosszabb!
máj. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!