Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A promiszkuitás miért volna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A promiszkuitás miért volna kevésbé igénytelen magatartás a férfiak részéről?

Figyelt kérdés
Mostanság gyakran a hallom azt a sztereotípiát, hogy milyen gusztustalanok azok a lányok, akik fűvel, fával dugnak, aki mondjuk pénzes, vagy éppen nem néz ki olyan rosszul. Ezzel egyetértek. De azt nem tudom felfogni, hogy miért volna kevésbé igénytelen magatartás ugyanez egy pasi részéről? Nem vagyok femináci, vagy ilyesmi, de szerintem akár egy pasi, akár egy nő csinálja ezt, ugyanolyan kiábrándító.

2016. júl. 19. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a férfiakat részesíti előnyben a társadalom (még akkor is ha az alacsony, kisfarkú, sikertelen lúzerek nem így látják is) mióta világ a világ. És ezt nem lehet pár évtized alatt levetkőzni. Bár persze a férfiak nem is igazán akarják, hisz nekik ez előnyös. Ilyen egyszerű.
2016. júl. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Én azt nem értem, hogy mi a gusztustalan abban, ha valaki dug azzal akivel kedve van?
2016. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Nem értem, hogy miért kell folyton másokkal foglalkozni? Miért zavar az téged, hogy ki kivel szexel? Miért ne szexelhetnénk azzal, akivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz? Ettől neked nem lesz sem jobb, se rosszabb. Ha mindenki saját maga dolgának foglalkozna, sokkal jobb hely lenne a föld, komolyan!
2016. júl. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

Mert a társadalom a férdiakat részesíti előnyben.

Amúgy nem értem, hogy miért elítélendő ha valaki váltogatja a partnereit legyen az nő vagy férfi. Az, hogy valaki évlezi a szexet az nem az erkölcsi romlásról szól, hanem arról, hogy az ember se több, se kevesebb nem lesz attól, ha azt csinálja, amihez kedve van, még akkor sem, ha éppen szexelni van kedve. Nem a promiszkuitás képviseli az erkölcsi romlást, hanem a fröcsögve kur..zó „értelmiségi” középosztály.

2016. júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!