Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Együtt vagyok egy ideje egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt vagyok egy ideje egy pasival. Miért nem mondja el hány nővel volt eddig?

Figyelt kérdés

Nekem el kellett mondanom hány pasival voltam.

De ő nem mondja el nekem.

Azt gondolom hogy sokkal és ez valamennyire zavar is és sokszor azt gondolom nem vagyok olyan jó neki mint az előző nők. Ők biztosan jobbak voltak az ágyban. Vagy egy két dologban. Tudat alatt is próbálok versenyezni velük.

Mikor rákérdezek az a válasza miért fontos ez? Akkor neki miért volt fontos én mennyi pasival voltam?


máj. 26. 11:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tapasztalatlan, kevesebb nővel volt mint te ahány férfival és cikinek érzi
máj. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy?,úgyis mindenki annyit mond amennyit akar .Nem lehet leellenőrizni.Ha egy férfi túl sokat mond akkor megkapja azt,hogy nagy nőcsábász,megbízhatatlan.Ha kevés nővel volt akkor meg azt,hogy tapasztalatlan,tutyi-mutyi nem kell a nőknek sem.
máj. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azért nem mondja el, mert nem sokkal, vagy épp te vagy neki az első igazi és szégyelli ezt kimondani. Majd elmondja ha akarja és lesz rá alkalom, ne sürgesd.
máj. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha sokat mond az a ciki, ha keveset az. Azt választotta hogy nem mondja el mert egy lúzer!
máj. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

Volt mikor 0 nővel feküdtem le, nem gondoltam magam lúzernek, volt mikor 1 nővel feküdtem le akkor sem tartottam magam lúzernek, mikor már 50 nővel feküdtem le, akkor sem tartottam magam lúzernek. Ebből következik hogy én, és véleményem szerint a normális emberek nem az alapján alkotnak magukról véleményt hogy hány nővel feküdtek le.


Ha ő megkérdezte és válaszoltál, akkor úgy illene hogy ő is válaszol, lehet érzi rajtad a féltékenységet viszont nem akar hazudni és azért nem válaszol, ezt sajnos innen nem tudom megmondani.

máj. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg olyan kérdés, amin érdemes rágódni...ja, nem.

Mennyivel változna az -egyébként nulla- önbecsülésed, ha azt mondaná, hogy 3 vagy 13 vagy akármennyi?

máj. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha te sokkal voltál és ő kevéssel, akkor azért nem mondja el, ha te kevéssel és ő meg sokkal azért. Úgy látszik, hogy "érthetetlen" módon még nem is hazudik valamit. Az meg nem Ok, hogy neked meg kell mondani, neki meg nem.
máj. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Válasz egy számot 0-100 között és képzeld azt hogy ő mondta
máj. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Vagy szégyenli, hogy kevés, vagy nem büszke rá neked, hogy sok.
máj. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szégyelli hogy kevéssel:)
máj. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!