Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti le szoktátok nyelni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti le szoktátok nyelni? Srácok ti elvárjátok vagy nem? Ha igen,lányok nektek mi tetszik benne,illetve mi miatt nem csináljátok?

Figyelt kérdés
máj. 26. 12:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
20-25 éve ez nem volt kérdés. Nyelte mindegyik, mint kacsa a nokedlit.
máj. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom el, de örülök neki, hogy a párkapcsolataimban ez sosem volt probléma, mindenki lenyelte magától.
máj. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem nyelem le, a számba sem mehet.Sosem volt ebből probléma.
máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
Elvárom, hogy lenyelje. Ahogy a mélytorkot, kemény szopatást, kötözést stb.
máj. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb mint köpködni, törölgetni utána.
máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Én férfiként senkitől nem vártam el soha, hogy lenyelje. Szerintem teljesen lényegtelen dolog.

Szeressen szopni, hagyjon elmenni a szájában, onnan pedig azt csinál vele, ami neki jólesik. Engem az se érdekel, ha zsepibe köpi, vagy öblít egyet a fürdőben.

máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Lenyelem. Ahogy 5-ös írta: egyszerűbb, mint köpködni, törölgetni. Ebből kifolyólag a testre élvezést ritkán engedem.
máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Na rögtön lepontoztak, mert vannak elvárásaim. De ha nők elvárják, hogy nagy éreted legyen, jól nyaljál, bírd sokáig, legyen jól fizető munkád, kocsid, házad stb az teljesen rendben van :D.
máj. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Lenyelem. Nekem nőként is kiábrándító ha szopás után a csaj kiköpi vagy egyből rohan a fürdőbe. Ha élvezett lenyelem és még egy kicsit szopom utánna levezetése ként. Ezt nem tudnám megtenni ha rögtön szaladnák el. Utánna megtörlöm a számat és iszok.
máj. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, kié, azaz ízlik-e. Mindenkié más. Olyan párkapcsolatom is volt, ahol mindig, hiszen szeretem az ízét, de volt olyan is, ahol soha. Nem is tudom, miért jártam vele. Akkor még nem jöttem rá, hogy ez mérvadó nálam, nekem is szükségem van rá.
máj. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!