Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van valaki aki szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki aki szexuális életet él és beszélgethetek vele a félelmeimről? Többi lent

Figyelt kérdés
A párommal most értünk el arra a pontra hogy mindketten szeretnénk csinálni… lassan 1 éve együtt vagyunk. Mindent megbeszélünk, nagyon megértjük egymást, szinte lelkitársak vagyunk. Van viszont félelmem, hogy teherbe esek. Mennyire biztonságos csak gumival védekezni? Ha esetleg elszakad, kilyukad stb, akkor csak úgy tud hogy azt észre lehet venni? Le is csúszhat azt is tudom, de ez észre vehető nem? Mi egyéb aggodalmam van? Tudom nagyon aggódok és csak élveznem kéne, de én csak elő vigyázatos szeretnék lenni. Cukorbeteg vagyok, fogamzásgátlót nem szedek. Illetve tudtommal csak gyenge fogamzásgátlót szedhetnék. Mi tévő legyek?

máj. 26. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
A gumi nagyon ritkan szakad ki
máj. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Semmi baj!


Gumi ok lesz.


Ha véletlenül ki szakad vagy le jön akkor esemény utáni tablettát vegyél be. Orvosi ügyeleten fel írják az éjszaka közepén is akár nem kell rázni.


Viszont utána lehet erős vérzésed párod támogasson e közben.


Megszakításos védekezés nem működik!


Párod megfelelő méretű gumit vegyen, mert lecsúszik vagy ki szakad.


És mehet a móka.

máj. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Boccs, de akkor a pároddal kéne beszélni. Ha pedig olyan az illető, hogy nem kimondottan diszkonfortos lenne vele ilyesmiről nyíltan beszélni, akkor a tettek is rossz érzést okoznának.


Remélem érted a célzást


Hetero férfi

máj. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sorry, a 'nem' szó véletlen került bele.
máj. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A párom tud a félelmemről és teljesen megérti, illetve segít hogy nem lesz baj, és nem is siettet. Gondoltam megkérdezem hátha tudtok segíteni
máj. 26. 23:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ritka hogy szakad, ha normálisan használjátok nem lesz gond. :)
máj. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél pár fajta ovszert, és teszteld kisérletez velük. Nyujtogasd, probáld elszakítani, kiszurni, látni fogod, hogy nem szakad olyan könnyen. Vegyél vastagabb fajtát ha bizonytalan vagy.
máj. 27. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, írj rám. :)
máj. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A párod is kezdö a témában? A koton (nem a kinai piacrol!) szinte kiszakithatatlan helyes használat mellett. Ha ö már tudja használni akkor ne aggodj!
máj. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, a párom sem csinàlta még
máj. 27. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!