Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak engem irritálnak ezek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem irritálnak ezek a "nemkérekprivit"Ilonkák? Akkor minek vannak itt fent? Tudtommal azért van a privát üzenet funkció, h emberek beszélgethessenek.

Figyelt kérdés

2019. aug. 16. 22:18
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy nem értem minek irják oda. Úgy is kapnak. Ha nem érdekli őket, akkor töröljék a priviket olvasás nélkül.
2019. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%
En szívesén fogadom a privátot ha olyan az illető. De sok bunkó van akiket lehetetlen lerázni. Mert az elso 2-3 mondat meg ok..de utana elkezdenek f#szsagokat ini.
2019. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon el vagy tévedve ha azt hiszed hogy ez az oldal arra van hogy ismerkedj meg nyomulj.
2019. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
23%

Én direkt küldök nekik privátot mikor odaírja hogy nem kérsz.

Privátban meg írom, kérsz!

2019. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lehet írni!!! 22/Mercédesz


Na de komolyan, az a baj a privátosokkal, hogy a 95%-a kiéhezett kanos pasi, akik minden kommentelőre ráírnak, akiről akárcsak halványan sejtik, hogy nőnemű az illető.

2019. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
15%

Nemrég csak azért is írtam privátot valakinek, aki odaírta, hogy nem kér. Pedig nem keresek szexkapcsolatot, szerintem mindenki erre gondol, hogy aki privátot ír, csak és kizárólag ezért írhat.

Ha meg attól tart, privátot írnak neki, ne válaszoljon.

2019. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
#3 Ki beszelt itt ismerkedesrol,nyomulasrol? En beszelgetesrol beszeltem.
2019. aug. 16. 22:28
 8/34 anonim ***** válasza:
57%

Egyetértek az Ilonkákkal, bár én nem írom ki, ha ritkán felteszek egy kérdést. Azért utálom, mert a privátozók többsége csak azért kezdeményez "beszélgetést", hogy maximum 3 üzenet múlva rátérjen a lényege: szex, petting és társai.

Feltettem normálisan, olvashatóan, kifejtve a kérdést. Hozzátettem, hogy privátot nem kérek, mert az évek során rengetegen kezdték azzal, hogy "szia leszopsz?", szia, ha gondolod én segitek neked elélvezni" és egyéb szépségek, nem ritka az sem, hogy értelmezni nem lehetett a feltett szexuális kérdést, mert vesszők és pontok hiányában teljesen mást jelent.


Szívesen beszélgetek mással, ha tudunk miről, ha nem arra hajt a másik, hogy bombázzon a szexuális marhaságaival, ha nem kérdezi meg, milyen bugyi van rajtam, szexchat, petting ("persze" nem ingyen). Nincs gondom az alkalmikkal, mások nyugodtan csinálják, ahogy jólesik, semmi közöm hozzá, de ha az ember nem azt kérdezte, hol talál alkalmit, még csak sugallni sem sugallta, akkor, hacsak nem úgy alakul privátban, hogy felhozható, de nem rögtön azzal kezdődő téma, inkább ne írjon.


Az a másik, mert az előbbi az általános helyzet, hogy azért írja ki, hogy nem kér privátot, mert nem akar mással erről beszélni, a feltett kérdést leszámítva, amit mondjuk ki is fejtett, minden kérdést, kellő részletet megadott hozzá, így nem akar továbbiakban belebonyolódni, csak választ kapni. Velem is volt (nem ebben a kategóriában), hogy írtam, nem kérek privit, ugyanis nem volt erőm hozzá, hogy a gondolataimat még összeszedjem privátokra, mert éppen nem jöttek össze a dolgok, nem akartam mással társalogni, nem kellett az nekem, csak a megfelelően feltett kérdésre a válasz.


18/l

2019. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
2# vagyok. A 2 privatkukdonek uzenem. Az a f#ság mikor beszélgetünk mondok vmit ami eltér az ő véleményétől és elkezd bunkózni. Meg mi az hogy nem értek egyet.
2019. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
81%

Azért vannak fent mondjuk, hogy a nyilvános kérdéseikre nyilvános választ kapjanak. Ennyi.

Letilthatóvá kellene tenni a privát üzenet funkciót.

2019. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!