Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fáj az anál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj az anál?

Figyelt kérdés
Minden alkalommal amikor analisan próbálok játszani magammal, akkor eléggé kellemetlen érzés kap el. Leginkább amikor becsusszan a játék , akkor érzek egy kellemetlen csípő érzést . Ez mitol lehet ? Ha pedig kicsit vastagabb , akkor még rosszabb.
júl. 10. 07:26
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Pasi vagy csaj vagy?
júl. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
69%

Nem kellő mértékű tàgítàs, kevés síkosító, szűk seggluk.


Vàlassz tetszőleges 1-2-3 variàciót.

júl. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Necces hogy gond lesz az aranyereddel! Nem erőltetném a helyedben, a saját érdekedben, ha nem akarst már idejekorán ezzel bajlódni.
júl. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Azért kellemetlen és fájdalmas mert elsőnek nem vagy kellőképpen ellazulva .

Kérdés hol hogyan kezdesz neki,vannak e a lakásban körülötted stb.

Aztán ott a fokozatosság, érdemes elsőnek az ujjakkal játszani először egy aztán kettő, ezek után mehetnek a különböző vibrátorok dildók értelem szerűen mérettől felfelé.

Aztán a legfontosabb pedig a sikosító,nem kell és szabad vele spórolni. A legjobb erre a célra valami szilikon alapú mert a víz bázisú hamar ragacsos lesz és gyorsan elveszíti a sikosító mivoltát.

Lehet ezt élvezni és gyakorolni,adj időt magadnak és türelem.

Persze ez a van tíz percem aztán gyorsan durr bele nem fog menni.

júl. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
A kérdésből nem derül ki, hogy nő vagy férfi vagy. Ha nő, akkor a #6-os leírta a terminus technikust. Ha férfi, akkor egyszerű: ne kotorássz a segglyukadba!
júl. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

#5 szerintem teljesen mindegy a nem

, a 4- es teljesen jól leírta. Mert ugye férfiak esetében a prosztata és a prosztata orgazmus is onnan érhető el.

júl. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Nekem nőként akkor esik jól, ha már volt 1-2 orgazmusom, mert ilyenkor teljesen ellazulok. És akkor is popsi ujjazás az első lépés (1 ujj utána 2 ujj), majd plug (érdemes több méretű szettet venni, először mindenképpen a kicsivel kezd, és ha hozzá szokott a feneked akkor lehet folytatni a közepessel). Ha maszturbálok akkor ezek után jön a dildó, ha párban csináljuk akkor a behatolás.

A pluggal én úgy szeretem, hogy kibe huzogatom, és mindig a kicsivel kezdem, ha hozzászoktam akkor a közepessel folytatom. De azt is szeretem amikor kutyában csináljuk és elkezdi a seggem ujjazni, majd bedug egy plugot. Ha még rezeg is az análjáték akkor extrán nagyot élvezünk mindketten.

29N

júl. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Kinek nem tetszett a válaszom gyíkok? 😄
júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!