Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti élvezitek, ha a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti élvezitek, ha a pasi ruhában van, te meztelenül egy gyors szex erejéig?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel fordult elő először ilyen velem, és tök izgató volt. Párom lement boltba, amikor én még aludtam és mire visszaért mentem ki épp a konyhába ruha nélkül (mivel meztelenül szoktam aludni). Gondolom mivel nem volt még reggeli szex, letolta a sliccét és a falnak tolt engem, ami nekem nagyon tetszett. Néha kell szerintem lányoknak is ilyen 5perces menet és én nagyon élveztem, hogy rajta ruha volt, rajtam nem. Ez beteg dolog? :D

2012. márc. 26. 10:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem beteg egyáltalán!
2012. márc. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem beteg, ez nagyon király :)
2012. márc. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
mi is szoktunk ilyet, fordított felállásban is :)
2012. márc. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
szerintem se beteges, sőt szerintem is izgi :)
2012. márc. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Engem is izgat a gondolat, akár fordított, akár ilyen felállásban is.... Bár nálunk nem nagyon van ilyesmire példa.
2012. márc. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

Ez tényleg izgalmas lehet!

Nem gondolod, hogy ki kellene próbálnotok fordítva is?

2012. márc. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
egyáltalán nem beteg. ez normális. én nagyon szeretem, mert nekem nem kell orgazmus, hogy kielégüljek, de egy ilyen vad, mindentbele szex is elég.
2012. márc. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A beteg dolgok nem itt kezdődnek. Egyszer próbáljátok ki, h rajtad is van valamennyi ruha és csak "félrehúzza" rólad a megfelelőeket. :)
2012. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is izgi én is élvezem mikor pl ruhában vagyunk és ő elöl én hátul letolom a gatyát vagy épp a szoknyát húzom fel és úgy csináljuk. Sztem is kellenek az ilyenek :P
2012. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%
Ez eszméletlen izgi és normális, mi párommal általában amikor a keresztgyerekek ott vannak és nem lehet levakarni őket sehogysem de nagyon kívnájuk egymást bezárkózunk a fürdőbe,sőt volt amikor főzésközben letámat és ott van a dolog azis izgi, elvégre sose tudhatod kitör rád szal megvan a plusz adrenalin.XDXDXD
2012. márc. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!