Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti élvezitek, ha a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti élvezitek, ha a pasi ruhában van, te meztelenül egy gyors szex erejéig?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel fordult elő először ilyen velem, és tök izgató volt. Párom lement boltba, amikor én még aludtam és mire visszaért mentem ki épp a konyhába ruha nélkül (mivel meztelenül szoktam aludni). Gondolom mivel nem volt még reggeli szex, letolta a sliccét és a falnak tolt engem, ami nekem nagyon tetszett. Néha kell szerintem lányoknak is ilyen 5perces menet és én nagyon élveztem, hogy rajta ruha volt, rajtam nem. Ez beteg dolog? :D

2012. márc. 26. 10:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Ez tök jó akkor, és köszi a tippeket!

Alapjában véve volt már, hogy ruhában kezdtük a szexet, de gyorsan lekerült mindkettőnkről, nekem ebben talán pont a spontaneitás és a gyorsaság tetszett. :)

2012. márc. 27. 10:42
 12/21 anonim ***** válasza:
85%
A spontán szex a legjobb, ez alap. Az életben nem felejtem el: 18 éves voltam, és éppen az érettségi szóbelimről jöttem ki, olyan szabadnak még sosem éreztem magam. A párom otthon várt, gyors beszámoló után hirtelen felindulásból felültettem az íróasztalra. Rajtam fekete öltöny, akkoriban még gyakrabban hordta a szemüvegét, így ekkor is. Summa summarum: a spontán féktelen szex élményén felül benne volt egy jókora főnök-titkárnő szerepjáték is, mindezt teljesen spontán. Ennek már majd' nyolc éve, azóta is vele élek, de ez a top 10-ben van azóta is, hihetetlen volt :D.
2012. márc. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
18 éves voltál és a párod már otthon várt...az igen. Szép dolog is a szerelem, csak az a csúnya szex. :D
2012. márc. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem közös otthon, akkor még a szüleinél otthon.
2012. márc. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
full nem beteges, iszonyú izgató tud leni!Nálunk tegnap párom feküdt este az ágyban, egy szál boxerban:) feküdtem volna be mellé, amikor megjelent a macskánk:) elkezdtük simizni, és néha összeért a kezünk és a pillantásunk....utána kegyetlenül összeizzadtunk:D
2012. ápr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen élményben még nem volt részem,csak hasonlóban,mert bugyiban alszom.

a konyhában pepecseltem,amikor benyúlt a bugyimba,meg ujjazott,aztán letolta a naciját,és felültetett a konyhapultra hanyat feküdtem,és ott "megcsinált".

aztán félnapiga konyhát takaritottamde megérte :)

23/L

amúgy nem beteges.

2012. ápr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Még nem volt ilyemben részem,de nagyon vágyom rá.

21l

2017. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez engem is izgat egy dpontan szex ! f
2017. ápr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ki kellene próbálni nekünk is. Nem beteg dolog.

Volt egyszer szokatlan helyen, előjáték. rajtam volt valamilyen hálóruha ( poló ). Férjem pucér. Nyár klasz idő, szellő, csillagos ég. Hintaágyon ültünk. Elkezdett ujjazni. Aztán nagyon hamar ágyba folytattuk.

Mosógép, ami épp nem működött....

2018. nov. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szoktam én is ilyet csinálni,imádja a párom hogyha pl-ul a konyha asztalon megdöngetem,és közben elfenekelem lisztes kézzel random főzés közben.
2020. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!