Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon furcsa gondolataim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon furcsa gondolataim vannak tini korom óta. Nem vagyok homoszexuális. De fantáziálok sokszor arról, hogy az utcán elrabolnak, és megerőszakolnak. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ez lehet valami elfolytott trauma? vagy mi? Mert kicsit összezavar engemet. Én egy hetero fiú vagyok, de érdekes szinte csak akkor tudok elélvezni, ha ezekre gondolok. Mindegy hogy milyen szép a lány, enélkül nem megy. Mondjuk nem sok lánnyal voltam, 3 mal eddig. Viszont ez aggaszt engemet.


18 f



2012. ápr. 14. 18:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Kissé mazoista vagy. Arra vágysz, hogy uralkodjanak feletted. Próbáld ki egyszer, hogy milyen lehet egy dominával, hátha az bejönne neked.


De ha tényleg komoly választ szeretnél, keress fel egy szexuálpszihológust.

2012. ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
áh, prostihoz nem mennék soha. amúgy a szexuál pszichológus a tb támogatja? nincs pénzem, és amúgy is elég kellemetlen erről beszélnem.
2012. ápr. 14. 18:44
 3/22 kovpet ***** válasza:
80%

Igen, van ingyenes agykurkász.


Egyébként: elraboljalak? :)

2012. ápr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
81% xD ha ez komolyan írtad akkor ne, nem vok meleg xD ha nem akkor meg csak ikszdé:D
2012. ápr. 14. 20:46
 5/22 kovpet ***** válasza:
94%

Komolyan írtam.

Na jó, csak félig :)

2012. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
akkor te homi vagy?:D
2012. ápr. 14. 20:53
 7/22 kovpet ***** válasza:
95%
bi :)
2012. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nézz meg egy két Bdsm 18 plussz os filmet két vagy több fiuval meg egy olyat ahol a csaj készíti ki a fiút és ha az első jön be akkor biszex vagy ha a második akkor is bi vagy
2012. ápr. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Belenéztem egy ilyen filmbe, ahol fiatal tinit, -18 biztos volt- kötözött meg egy idősebb férfi, és "erőszakolt meg". Az igazság az hogy tetszett... de nem izgat a férfi teste. semmi nem izgat benne, csak ez az esemény sorozat.
2012. ápr. 15. 17:41
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én lányként fantáziálom ugyan azt mint te...


16/L

2012. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!