Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác akibe már kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akibe már kis korom óta szerelmes vagyok. Nagyon furcsa az egész és nemtudom hogy most szerelmes belém vagy sem?! Ti mit csinálnátok a helyemben vagy szerintetek miért csinálja et velem?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki 8 évvel idősebb nálam és mellesleg a tesóm(fiú) legjobb haverjaa..Én mióta az eszemet tudom szerelmes vagyok belé..Körülbelül egy éve keztünk el beszélgetni és néha összefutni és úgy beszélni..

Én mindig mondom neki hogy szerelmes vagyok belé meg hogy szeretem és neki erre a válasz mindig az hogy nemond ezt nem szabad..

Az utóbbi hetekben viszont az éjszaka közepén hivogat engem hogy mennyek ki vele és akkor ott ölelget csókolgat tapizgat meg minden..olyanokat mond nekem hogy nagyon szeret( igaz egy kicsit pia szagú de nem nagyon részeg)

Tegnap i skint voltam vele és már a lépcsőre fektetve csókolgatott...

De viszont nem akar velem összejönni és mindig aztmlondja hogy ez nemszabad..

Szerintetek most szeret engem és csak azért nem jön össze velemmet a tesóm a legjobb haverja+ körkülömbség vagy csak kihasznál??

Kérlek segítsetek mert én ezt már nemértem...


2011. júl. 16. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy am ?

Szerintem mondd meg neki h ez így nem működik.. ha szeret akkor mért ne lehetnétek együtt ha meg nem akkor mért szórakozik veled??

2011. júl. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok..és nemértem hogy miért nem jön össze velem..

mindig kérdezem tőle hogy miértnem és erre az a válasza hogy nemszabad..

2011. júl. 16. 14:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát am nyilván tisztelettudó akar lenni a tesóddal szemben...

De sztem állj a sarkadra... üllj le vele csak dumálni egy sötét szobába (könnyebben megnyílik )és kérdezd meg mit érez stb..

Szurkolok neked :DD

2011. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
xddddddddddddd
2011. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!