Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért gondolják sokan rólam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért gondolják sokan rólam hogy meleg vagyok? 18f

Figyelt kérdés

2012. dec. 15. 23:21
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
78%
Nem zörög a haraszt..
2012. dec. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
80%

Ez itt a 40millás kérdés

a.meleg mit a kovácsolt vas

b.ő se tudja

c.kit érdekel

d.nem-e

2012. dec. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is te meleg lehetsz.
2012. dec. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Meleg az biztos nem vagyok mert a vonzódom a lányokhoz
2012. dec. 15. 23:32
 5/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha írnál néhány konkrétumot, hogy miben nyilvánul meg ez, akkor az sokat segítene!
2012. dec. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
90%

"Meleg az biztos nem vagyok mert a vonzódom a lányokhoz"


És a fiúkhoz is vonzódsz?

2012. dec. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem már pár embertől és ők azt mondták hogy csak rám kell nézni.Meg a tekintetem.
2012. dec. 15. 23:35
 8/50 A kérdező kommentje:

ma 23:34

Megmondom őszíntén egy kicsit igen,de utána olvastam ennek és ez kamaszkorral jár majd kinövöm...De nem értem hogy mások ezt kajakra hogy vágják le

2012. dec. 15. 23:37
 9/50 Ivan Iljics ***** válasza:
83%

Ez, cicavirág, leginkább stílus kérdése.


Miben különbözik egy meleg és egy heteró? Én csak abból tudok kiindulni amit ismerek: vagyis az öcsém és a saját esetemből. Ő meleg, én heteró.

Mi a különbség?

- Engem nem érdekel mibe öltözöm, amíg az nem kifejezetten ízléstelen. Ő igyekszik saját stílusában öltözni.

- Én kevésbé vagyok közvetlen a lányokkal, mivel nem szeretnék félreérthető jeleket adni. Ő a lányokkal (is) közvetlenül viselkedik.

- Ő becéz másokat. Én nem (A cicavirág vicc volt, a rosszabbak közül. Nem tudtam kihagyni).

- Ő: Világos, tarka ruhák/Én: Sötét/egyszínű ruhák.


Most így nem tudok mást mondani hirtelenjében... A hiúság rá abszolút jellemző, én csak igényes vagyok.

Ha némelyikben magadra ismersz, még próbálhatok gondolni különbségeket.

2012. dec. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Én sokféle helyről szerzem be a ruháimat és van többféle színű is kivéve a rózsaszínt és a lillát.Én a lányokkal lazán szoktam viselkedni máshogy mint a fiúkkal.Meg sokat sportolok ápolt és igényes vagyok.
2012. dec. 15. 23:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!