Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért fogják fel sokan tragédi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogják fel sokan tragédiaként, ha valaki homoszexuális?

Figyelt kérdés

A sok hátrány mellett van azért számos előnyös oldala is a melegségnek. Például:

- Kizárt a nem kíván terhesség.

- A párkapcsolatokból nem lesz gyerek, így a pár a teljes jövedelmét magára költheti, valamint így a felelősség is kisebb.

- Egy férfi jobban tudja, mint egy nő, hogy mivel okozhat szexuális értelemben örömet egy másik férfinak.

- Két srác eleve jobban megérti egymást, így a párkapcsolatokban nincsenek női hisztik, kevésbé jellemzők a sértődések. Emellett egy meleg párkapcsolatban nincsenek "előre kiosztott" szerepek, így a munkamegosztás is jobban alakítható.


Nekem a fenti előnyök sokat segítettek önmagam elfogadásában. Mégis sokan hatalmas problémaként tekintenek a melegségre, amelyet szőnyeg alá kell söpörni, holott szerintem ez a lehető legrosszabb megoldás.


23/F



2012. nov. 20. 17:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
11%

"Egy férfi jobban tudja, mint egy nő, hogy mivel okozhat szexuális értelemben örömet egy másik férfinak"


Valóban? Nekem olyasmire van igényem amit egy férfi se adhat meg. Puncira.


Egyébként ez már megint egy olyan "kérdés", hogy igazából senki nem mondott egy rossz szót se, de muszáj volt leírni az okoskodást.

2012. nov. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%

Nem? :D

Néztél már itt körül? :D

2012. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
15%

Talán még bennem is van valami ebből az egész "melegségből" de azért nálam is kicsapja egy csomó dolog a biztosítékot.

-amikor valaki CSAK passzív az undorító. fúj. ha már valaki férfinak születik, akkor miért nem szexel férfiként (is)??

-ha mindenhol harsánykodik a másságával, kampányol, melegfelvonulásokra jár, botrányokat kavar.

-ha polgárpukkasztásból nyilvánosan, feltűnően mászik rá valakire

-ha gyereket akar. NE AKARJON GYEREKET, ez az egyetlen "hátránya" a melegségnek, legalább ezzel éljen együtt vagy ne legyen meleg

-amikor egy meleg nőies. Itt nem a transzvesztitákra gondolok, mert az állítólag más tészta de.. azért elég gyakori, hogy egy meleg nőies is. Egyetlen egy meleg ismerősöm van és borzasztó ahogy viselkedik, öltözködik meg beszél..


Amúgy nekem semmi bajom nincs a melegekkel, ha a fenti felsorolásból egy sem igaz rájuk, szóval legyen pont olyan mint egy átlagos férfi, ezzel a kis eltéréssel.

F

2012. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 kovpet ***** válasza:
100%

"Egyetlen egy meleg ismerősöm van"


Te csak azt hiszed. Valójában több is van, de csak egyről tudod (vagy hiszed).

2012. nov. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
17%

Nekem a melegekkel semmi bajom sincs. Engem csak a felvonulások zavarnak, a heterok se vonulnak fel mert ők a másik nemet szeretik.


A gyerek kérdés....szerintem minden ember előbb utóbb szeretne gyereket, még akkor is ha tagadja.

2012. nov. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
meleg vagyok és elfogadtam és jol érzem magam:)22F
2012. nov. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%
Nekem két fiam van, és ha kiderülne valamelyikükről hogy meleg, elfogadnám a tényt, ugyanúgy szeretném mint azelőtt. Viszont a szivem szakadna meg, hogy soha nem ajándékozna meg unokával...
2012. nov. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
97%
az unoka az nem a nagyszülőnek ajándék, hanem a szülők szerelmének gyümölcse. eléggé önző dolog egy (meleg) gyereken számon kérni, hogy nincs unokád.
2012. nov. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
96%

Kedves kérdező, szinte tökéletes a felsorolásod, hogy a heteró társadalom miért próbál a szőnyeg alá söpörni minket. Hát azért, mert irigyek ezekre a dolgokra! :D


A gyerekről, unokáról pedig: az, hogy meleg valaki, még egyáltalán nem jelenti azt, hogy nem lesz biológiai gyereke. Csak egy kicsit kreatívnak kell lenni.


22f

2012. nov. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincsen gond vele.

Nem tudom más embereknek mi köze lehetne hozzá, lehet hogy csak a sok hülye azt hiszi hogyha a másik homoszexuális akkor minden fiúra be indúl. bár te elég értelmesnek is tűnsz (mármint nem úgy mint itt a legtöbben. :) )

2012. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!