Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kipróbálnom milyen ha srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kipróbálnom milyen ha srác elégít ki orálisan attól még nem jelenti azt, hogy meleg leszek?

Figyelt kérdés
Tehát ha bele mennék attól még nem lesz az, hogy nem kívánom a csajokat? Ti kipróbáltátok már? Jobb? Hol találtatok rá srácot?

2013. febr. 4. 19:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%
Ha feláll a farkad egy pasira akkor meleg vagy. A bi is meleg.
2013. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Olyan fárasztóak a hozzád hasonlók, akik azt hiszik, hogy ez egyszer csak hiphop megtörténik valami élmény okán... Ha bejönnek a srácok is, akkor már eleve bi voltál.
2013. febr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
Alapból nem normális hogy megfordul ez a fejedben.
2013. febr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
normális vagy, de nem hetero.
2013. febr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%

Persze,dehogy is,dugd meg,akkor sem leszel az!


Ennyire hülye vagy,vagy csak provokáció az egész?

2013. febr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vagy homoszexuális, ha csak a férfiakhoz vonzódsz szexuálisan.

Akkor vagy biszexuális, ha mindkét nemhez vonzódsz szexuálisan.

Ez nem attól függ, hogy kinek mit engedsz. Na már most ha te ezt jó szívvel megengeded valakinek, minden bizonnyal a második kategóriába vagy sorolható, feltéve hogy a nők is lázba hoznak. Ilyen egyszerű.

2013. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ajj, ne már, hogy senkinek nem fordult meg a fejében ez soha. Nem mondtam, hogy tuti felállna, mert persze ki tudja, de azért érdekes. Ezzel az erővel amit írtok ha análozok egy csajjal aki se vok heteró, pedig itt sokan azt csinálják és mégse melegezik le... Az akkor miben más? Jah abban, hogy csaj van ott? Hát kösz, nem hiszem, hogy erre teremtették szegények fenekét...
2013. febr. 4. 19:20
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem,ez azt jelenti,hogy már most is az vagy.
2013. febr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

Anál? Basszus igen, abban más, hogy ott csaj van :DDD

Mert tudod egy meleg nem azért meleg, mert feneket dug. Hanem azért amit már leírtam. Így attól hogy egy pár análozik, annak még semmi köze a melegséghez. És tudod, vannak pasik akiknek NEM fordul meg a fejükben :DDD

Am nem tudom minek mentegeted magad, fogadd el, hogy vannak biszex hajlamaid. Kész.


L

2013. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem mentegetem magam csak azt magyarázom, hogy szerintem pont annyira korrekt az ítélkezés mint az enyém. Érdekes én megalázónak tartanám ha egy lányt akit állítólag szeretek popóba.... ahogy a szájába se élvezek, mert nem egy felnőttfilmes kis..... Szerintem megalázó mindkettő!!
2013. febr. 4. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!