Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kipróbálnom milyen ha srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kipróbálnom milyen ha srác elégít ki orálisan attól még nem jelenti azt, hogy meleg leszek?

Figyelt kérdés
Tehát ha bele mennék attól még nem lesz az, hogy nem kívánom a csajokat? Ti kipróbáltátok már? Jobb? Hol találtatok rá srácot?

2013. febr. 4. 19:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
És ez hogy jön ide? :D Most a szexuális hovatartozásról volt szó
2013. febr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
olyan NEM LÉTEZIK hogy valaki meleggé VÁLIK ilyen nincs ha valaki ezt mondja az alapból is az volt csak olyan szinten tagadta maga előtt is hogy még ő is elhitte valaki melegnek SZÜLETIK vagy bi-nek SZÜLETIK mint ahogy mások heteronak SZÜLETNEK lehet valakinek volt barátnője attól még mélyen legbelül kíváncsi sráccal is kipróbálná attól még nem feltétlen meleg csak angol megfelelője (bi curious) magyarul nem tudom van e rá más szó azt sem jelenti hogy biszex vagy nem feltétlenül... sajnos itthon a szexuális hovatartozás ezen terén képzetlenek rengetegen szerintem ha ki szeretnéd próbálni próbáld a lényeg ez :D nem leszel meleg mert olyan nincs ha meg jobban élvezed alapból is meleg voltál szóval mind1
2013. febr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
nem jelenti azt... mert leszbikus leszel, nem pedig meleg... XD -.-
2013. febr. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

ez ugyanolyan kerdes mint hogy:


ha lelottem valakit akkor azt jelenti hogy gyilkos vagyok?


IGEN az vagy.

2013. febr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hülyeség...Próbáld ki nyugodtan!A nagy macsó katonák is egymást szopatják,ha meg leszereltek boldog családapák!Ha kíváncsi vagy,próbáld ki,éld meg!Szerintem ha ezt a vágyad elfojtanád,mindíg erről fantáziálnál,míg egy szép nap arra ébredsz,hogy csajok már eszedbe sem jutnak!Ne parázz!Love,Peace,Happyness:)
2013. febr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
ja!A másik,meg hogy Isten mindenkit egyedivé alkotott,nincs2egyforma ember,már nehogy a földlakókat 3csoportba rakjuk:Hetero,Bi,Homo!Belőled csak egy van,te nem bi vagy,hanem te te vagy!)
2013. febr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
tudjátok okosok, hogy létezik olyan hogy heteroflexibilis??? nem búza vagy bi vki ha pl egy srác egy másik sráccal kipróbálja... még akkor sem feltétlenül ha tetszik is neki a dolog... túl korlátoltak az emberek...
2013. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Vannak biszex hajlamaid, de ezzel sokan vannak így. Én is feküdtem már le magukat heterónak valló pasikkal, ez van, valakire rátör időnként, más meg ráfanyalodik, mert épp nincs csaja :) Attól nem kell félned, hogy emiatt megszűnik az érdeklődésed a lányok iránt. Egyébként gyors partnerkeresésre ajánlott a chat.hu, gyaloglo.hu, esetleg a meleg vagy "vegyessaláta" társkeresők.
2013. febr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Hát már csak az a kérdés hol találok srácot....
2013. febr. 6. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!