Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero csajok gondolkodtatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero csajok gondolkodtatok már azon hogy kipróbáljátok a szexet egy csinos lányal is? Esetleg izgultatok már fel valaha lányra?

Figyelt kérdés
pl női öltözőben vagy ilyen helyeken. vagy nektek ez meg sem fordul a fejetekben? kiváncsi vok 20F

2013. máj. 14. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is izgat. Rengeteg dolgot kipróbáltam már lánnyal, és hihetetlenül jó érzés.


17/L

2013. máj. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Aki hetero,az nem gondolkozik ilyen hulyesegeken.


Miert, te gondolkozol azon, hogy kiprobalod egy jokepu pasival?

2013. máj. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tudtam h valaki ezt fogja megkérdezni nem gondolkodtam számomra undoritó lenne az, de a lányok másképp müködnek ezt ne felejtsük el!
2013. máj. 14. 13:58
 4/7 anonim ***** válasza:
De a lányoknál ez más. ha én is lány lennék akkor énis kipróbálnál lánnyal.de Fiú vagyok, és eszembe se jutott olyan, hogy fiuval bár mit is tegyek.
2013. máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem és nem.

Képzeld, a heteró lányok sem működnek másképp.

Aki meg igen, az már nem heteró.

2013. máj. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Full hetero vagyok, de ma olyan formás popsit láttam a metrón, hogy komolyan elgondolkodtam azon, hogy biszexuális leszek. :) (Tudom, nem döntés kérdése, csak vicc volt. De a popsi tényleg szép volt! :) )
2013. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kösz kérdező! Szerinted azért válaszoltam mert farkam van?

2-es.


Megismétlem, undorodom a lányoktól és nem vagyok fiú.

2013. máj. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!