Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A művész lányok között miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A művész lányok között miért kevés a nőies, csinos nő? Hogy lesz így feleségem valaha is?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok és már olyan kapcsolatot szeretnék, ami tart valami felé és nem csak szórakozásnak tekintjük. Én zongorista vagyok és ebből adódik, hogy mindig a művészeti beállítottságú nők érdekeltek, nem tudnék együtt lenni pl. egy közgazdásszal. De mivel férfi vagyok és szeretem a szép nőket, én is a magukra sokat adó, nőiességüket megtartó lányokat preferálom, akik nem ódzkodnak a magassarkútól, vagy a hosszú hajtól. Többnyire olyanok vesznek körül, akik bár értelmesek, mégis hiányzik belőlük az a fajta nőiesség, ami vonz egy férfit. Vagy mondjak le erről, sosem fogok találni filozofikus, de dekoratív nőt? Mindig csak a rasztahaj, tornacipő, garbó, rövid haj..még ha szép is az arca, nem tudok rájuk úgy nézni.
2012. dec. 27. 14:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%

Az ellentétek vonzzák egymást...

Miből gondolod, hogy egy közgazdász lány nem felelne meg neked? Lehet jobban ellennél vele, mint egy művész lánnyal.

Egyébként is attól még szeretheti a zenét csak mert épp nem zongorázik :) Légy nyitottabb..

2012. dec. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen gondolkodással soha nem lesz feleséged, de még barátnőd se. Nőj fel öreg!
2012. dec. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
igazuk van az előttem szólóknak! két művész még nehezebben jön ki ,mindkettőnek megvan a maga hisztije, allűrje, szépen megeszik egymást, vagy kétévente új pár kell (nyomás van rajtuk, hisz a művészvilágban nem menő ugyanazt a nőt koptatni évtizedekig)
2012. dec. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Amíg kikötöd hogy csak művész barátnőd lehet, nem is baj hogy nem találsz egy tökéletest. Én is művész lány vagyok (és kikérem magamnak, nőies) mégis a fiú akit szerettem műszakis volt. Ez nem ilyesmin múlik.
2012. dec. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nálam ez az ellentétek vonzzák egymást eszme nem válik be, a 27 év alatt letisztult bennem. Nagyon jól érzem magam a művész lányokkal, olyan a felfogásom, amit csak ők értenek meg, nyilván volt többféle foglalkozású barátnőm is, de valamiért nem működött, tisztelek mindenkit, csak szimplán én a hozzám hasonlókkal lelkileg jobban össze tudok csiszolódni.
2012. dec. 27. 14:53
 6/25 anonim ***** válasza:
56%
Jó kérdés. A mai nők nagy része összekeveri a a nőiességet a ribanckodással, és úgy öltözik, mint egy prosti. Nem is tudom, mikor láttam láttam utoljára "igazi nőt". Nem tudom, örülök, hogy vannak még művészlányok a sok ribanc között.A sulinkban van pár ilyen nő, de ők foglaltak, amennyire én tudom.
2012. dec. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
2-es, nem kell azért félteni, nem szoktam magányos lenni, de már eljutottam odáig, hogy meguntam a dolgokat, hosszútávra tervezek, amihez nem elég a jó társaság, vagy a jó kinézet, egy komplex dolog kell. A másik, hogy a sok próba, előadás mellett általában olyanok vesznek körül, akik hasonló beállítottságúak és köztük is érzem jól magam.
2012. dec. 27. 14:58
 8/25 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem is közgazdász, de valami hasonló vagyok, már ami a tanulmányaimat illeti. De baromira nem érdekel a téma, csak úgy sodródtam, főleg a szülői nyomás vagy inkább korlátozás miatt... Így ha van épp munkám, akkor sosem érzem azt, hogy de jó azt csinálom amit szeretek... Hanem szorgalmasan megcsinálom, hogy megkapjam a fizut, amiből szerényen, de értelmesen élhetek, spórolhatok, hogy családom lehessen és költhessek olyasmire, amik érdekelnek, pl egy zongorakoncert, vagy valami szimfónikus koncert, vagy bármi amiben szép hangszerek vannak. Mert imádom a hangjukat, és sajnálom, hogy én nem tudok hangszeren játszani. Bele is vagyok halva, hogy nem tudok, nem tanulhattam ilyesmit. Ugyan nem hinném, hogy fő foglalkozásnak szívesen választottam volna ilyet, inkább valami bölcsész irányt... De aktív hobbiként nagyon jó lett volna.

Így csak csodálom azokat, akik tudnak zenélni. Én pl nagyon bírnám, ha ilyen párom lenne, és amennyire lehetne beavatna a "tudományába". És ezen kívül egy csomó olyan dolog érdekel, ami egy átlagos embert nem.

Szóval nagyon hülyén kategorizálod a nőket, úgy tűnik. Az, hogy valaki közgazdász, az nem jelenti, hogy semmi más iránt nem érdeklődik...


A kinézet meg már megint egy más téma. Csak a raszta, vagy rövidhajú, tornacipős lehet filozófikus, vagy művészi, stb...? Hülyeség....


A garbóval amúgy mi bajod?

2012. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
31%

Az ellentétek SOHA nem vonzzák egymást.


De kérdező te még oké vagy, hisz biztosan vannak (pláne a fővárosban) nőies művésznők.


Én sportimádó vagyok. Na nem nézni a TV-ben, hanem űzni. Na képzeld el az én helyzetemet. Egy az, hogy sokkal kevesebb nő szeret sportolni, mint művészkedni (bár legyünk őszintén, művésznőből is hiány van). Szóval vacak egy helyzet.

2012. dec. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Nem konkrétan a garbóval van bajom, csak próbáltam behatárolni egy stílust, amivel a legtöbbször találkozom ezekben a körökben, ha magam körül csupa dekoratív lányokat látnék, nem tennék fel ilyen kérdést..:-)

A közgazdászt saját tapasztalatból írtam, nem vagyok már annyira fiatal, hogy 0 élettapasztalatom legyen, pont ezért merem ennyire biztosan kijelenteni, hogy tudom, mi a jó nekem kapcsolati szempontból. Oké, jön egy jogász, eldumálunk, kedves, meg kinéz valahogy, de egy idő után levágom, hogy ő nem annyira tud elrugaszkodni a belé rögzült dolgoktól. Nekem meg a szex, meg az ellevés nem elég már.

2012. dec. 27. 15:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!