Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig lesznek még a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lesznek még a férfiak a heteroszexuális büszkeség oszlopai?

Figyelt kérdés
az internet elterjedése óta kb az ezredfordulótól számítva elérkeztünk oda hogy már tök hétköznapi dolognak számít az hogy heteroszexuális lányok (értsd akik férfi mellett közös gyerekekkel kívánjálk leélni az életüket)is simán lefekszenek más lányokkal ha éppen úgy tartja kedvük.Némi túlzással, általánosságban fogalmazva a nőket elvesztettük ebben a harcban. Meddig tartanak ki a fiúk? Mikor következik be az a ma még abszurd dolog hogy hetero fiúk mikor összeröffenek valamelyikük kérójába sör mellett meccset nézni, egyszercsak elkezdenek sexelni?

2013. jún. 22. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen soha. Lásd Ádám és Éva. Éva paktált le az ördögel.
2013. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
A világvége előtti pillanatban.
2013. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
azért a lányok sem lezbiznek ám annyit... amúgy én már láttam punkot skinheaddel smárolni jó mondjuk csak bebaszva poénból (tru story itt dögöljek meg ha nem igaz)
2013. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem teljesen megérthető ,ha felfogod azt, hogy a nők tényleg k*va hülyék, hogy nekik ez természetes (már akinek) a volt barátnőm be is jelentette nekem ,hogy nem bajj ,ha meg e csal a barátnőjével? persze nem zavart kit érdekel? Leki betegségnek az álcája ez az egész, akik sokat csalódtak férfiakban és nők azok valamiért az esetek 90 % ba amivel találkoztam minden szexuálisak, a mai nőkbe 0 életerő van ennyi..szóval gratulálok mert ez a kérdés fel is kúrta az agyamat:D:D 20/F persze nem minden nőre vonatkozik.
2013. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyenek takarodjanak, remélem egyszer minden b*zi seggén átmegy egy kamion...
2013. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Addig tartanék ki amíg agyon nem vernek.
2013. jún. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"heteroszexuális lányok (értsd akik férfi mellett közös gyerekekkel kívánjálk leélni az életüket)is simán lefekszenek más lányokkal"

El kell keserítselek: hetero lányok ilyet nem tesznek ma sem. Aki ilyet tesz

- egyszer: annak biszex hajlamai vannak,

- sokszor: az biszex.

Ezek pedig a homoszexuálisokkal együtt most is kb. 10%-ot képviselnek az emberiségből, mint a múltban is és valószínűleg a jövőben is.

2013. jún. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ipso ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ezt sok lány csak azért teszi, hogy a fiúknak jobban tetsszen. Érted, egy jó kis leszbisónak minden fiú örül. Nem szívből csinálják, nem tartja úgy a kedvük. Legalábbis sokan így vannak vele.


A fiúknak minden vérre megy, így a szex is, sohasem fogják olyan könnyedén felfogni ezeket a bi-játékokat, mint a lányok.


Persze lehet, hogy nincs igazam, majd meglátjuk.

2013. jún. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ipso nem értek egyet veled.szerinted a lányok csak akkor szexelnek ha valamelyikük fiúja közvetlen melletük csorgatja a nyálát?dehogy.az persze igaz hogy sok fiúnak tetszik ez de a lányok nem vagy legalábbis nemcsak azért fekszenek össze hogy felizgassák a férfiakat csupán csak jól jön az ha nincs ebből bonyodalom,nem neheztel ezért a pasijuk, azaz jóváhagyással b.zulhatnak.


a biszexuális fogalmáról is máshogy vélekedek mint az egyik előbbi hozzászóló:

attól még nem számít egy lány biszexuálisnak mert élete során 2-3alkalommal lánnyal sexelt

a bisexuális az aki mikozben keresi a boldogságot (azaz lefekszik minden lehetséges jelölttel)már akkor úgy áll hozzá a dologhoz hogy"hát ha férfi személyében találom meg a nagy őt akkor ferfi mellett élem le az életem....ha viszont nőbe szeretek majd bele akkor nővel"

tehát a szimplán hajlamosak meg kocaleszbizők nem számítanak bele a 10%ba hisz velük együtt alsóhangon 40%ról beszélhetnénk

2013. jún. 23. 13:07
 10/10 Ipso ***** válasza:

"A lányokról" nem tudok semmit. Vannak ilyen lányok, meg vannak olyan lányok. Vannak, akik lányokkal csókolóznak, pedig heterók, és vannak, akik nem csókolóznak lányokkal, pedig leszbik. Nem tudom, melyikből van több, de ha tippelni kéne, én at mondanám, a látványosan leszbi csókok nagy részét heteró lányok követik el.


Még sohasem találkoztam olyan lánnyal, akiről tudtam, hogy csak úgy lefeküdt egy másik lánnyal. Ez egyszerűen ritkaság. Vagy nincsenek ilyenek, vagy titokban tartják. Egyelőre ez nem elfogadott.

2013. jún. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!