Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet el kéne gondolkodnom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet el kéne gondolkodnom a szexuális orientációmat illetően? 25 éves heteroszexuális férfi vagyok.

Figyelt kérdés
A húgom 18 éves, 3. os gimnazista, vagyis jövőre érettségizik. Neki van egy imó szerű barátja, aki biszexuális-inkább meleg csak kicsit a lányok is-, de ezt az információt csak én, és a testvérem tudjuk. Ami ennek a kérdésnek a kiírására sarkallt, az az, hogy amikor kicsit iszogattuk nagypapám örökségét, nagyon finom likőrborát, akkor valamiért közel kerültünk egymáshoz, értsd: Csók, tapi, az ülembe ült, de más komolyabb dolog nem. Igazság szerint az imó lányok nagy gyengéim voltak sokáig, és mivel arcra nagyon lányos a srác-kerek arc, kék szem, barna haj, nem lófej ahogy sok imó fiúnak, hanem éppen olyan lányos, kisfiús-, elképzelhető hogy csak ez hajtott bele ebbe, vagy talán vannak "másmilyen" hajlamaim is? igazság szerint nem tudom meddig tudnék vele elmenni, ha még egyszer lehetőségem adódna rá...

2013. máj. 18. 17:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%

hát, figyelj ez nem bűn..

valószínűleg, akkor tényleg bejön, mert én lány vagyok, de belőlem semmiféle izgalmat nem váltana ki, ha az ölembe ülne egy másik lány..

teremts helyzetet, hogy megtudd meddig mennél el! ha meg ez jön be, akkor legalább rájöttél időben és nem csak 10 év házasság és 3 gyerek után.. (:

2013. máj. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Időben? :D lol. 25 éves vagyok, kicsit öreg már az ilyesmihez, legalább is azt hittem. Igaz nem vagyok egy nagy nőcsábász, nem a külsőm, mert azzal nincs gond, egyszerűen, én beérem kevesebbel is, de azért a havi egy partner megvan.
2013. máj. 18. 17:21
 3/27 I love csillagánizs válasza:
77%
Amint felhúzod a pólóját egyből szembesülni fogsz vele,hogy egy srácot csókolgatsz, mert ami alatta lesz, az egyáltalán nem lesz nőies, mint az arca. Szerintem meggondolod magad.
2013. máj. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Az intelligencia és az értelem csak úgy süt belőled, kedves 3. Igazából nem is tudom miért válaszolok erre a kommentre, talán csak hogy a fent leírt kérdés tartalmi részét világosabbá tegyem, tehát: Nem , nem fogdosta a farkamat, ruhán keresztül maximum volt hogy odatévedt a keze, én a pólója alá nyúltam neki, ennyi volt.
2013. máj. 18. 17:29
 5/27 A kérdező kommentje:
Igen, ezen már én is gondolkodtam, kedves 4. választ adó. A hasát, és a mellkasát simogattam neki, viszont az puha volt, de nem olyan egyáltalán mint amihez hozzászoktam, érdekes volt. Nekem erős mellkasom van, mert alapból szálkásak az izmaim, és most egy éve rá is gyúrtam, 79 kg vagyok, viszont ő egészen más volt, ráadásul szerintem gyantázva lehetett. Viszont belegondolva lehet ha lekerülne a póló, akkor nem tetszene, és elmenne a kedvem tőle.
2013. máj. 18. 17:39
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

hát, azt gondolom 25 évesen azért még nagyon nem kell lehúzni a rolót.. :D szóval igen, azt gondolom bőven időben jönnél még rá a dologra.

ha bejön ez a srác, vagy legalábbis az amit csinált, akkor mondom lépj vele kapcsolatba és tényleg, ahogy nekiállnátok rájönnél, hogy egy hóbort vagy valóban ez jön be..

2013. máj. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Mit problémázol? Majd rájössz, hogy akkor izgatnak é a pasik, vagy neeem. Ennyi.
2013. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Azért ha homoszexuális lennék szerintem már éreztem volna ezt, amikor is egy nővel szeretkezem. Lehet újra megteremtem a helyzetet majd, ezúttal azonban józanon, és megnézem meddig tudok elmenni. Valójában az aggaszt nagyon, hogy azóta folyamatosan ezen jár az eszem, ráadásul elég kellemes élmény volt.
2013. máj. 18. 17:46
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

első megint:

akkor egyértelmű, járj utána, nem hagyhatod így, ha ilyen nagy hatással volt rád! (: ez semmivel sem rosszabb, mintha egy lányt kívántál volna meg, csak más.

viszont ha, egyenlőre te kellemetlennek érzed, akkor mindenképp győződj meg a másik srác diszkréciójáról!

pl. ne pont facebookon beszéld meg vele a dolgot.. ki tudja /:

2013. máj. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 kopasz55 ***** válasza:
0%
Homár vagy ez egyértelmű! Én még a McDonaldsban is abba a sorba állok ahol csaj adja a hamburgert, mert bár tudom hogy hátul valószínüleg fickó csinálja de nekem nem jó érzés ha ficó fogja meg... az ételem. Csókolózni? taperolni egy pasit? A gondolatától is kiráz a hideg.
2013. máj. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!