Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Norcyy kérdése:

Miért érzem úgy, hogy nem szeret és hazudik nekem folyamatosan? Barátom mindigis rendes srác volt, de egy ideje feszültebb a kelleténél, és már nem olyan türelmes mint régebben. Problémánk, nem nagyon van, kivéve egyetlen egy dolgot.

Figyelt kérdés
Van egy lány bnője, aki régen (kb már 4 éve) tetszett is neki. Ezze a lánnyal egy helyen laktak, de a lány már több mint egy éve elköltözött 8000 kmre, és már férjhez is ment.Annak idején egyszer lementünk és a párommal sokáig voltak kint kettesben, megkérdeztem páromat többször is h akk történt-e köztük vmi, a párom azóta is mondja h semmi, és engem soha nem csalna meg.De mostanában ha megkérdezem, akkor felhúzza magát, pedig itt az érzés bennem, h tuti volt vmi. Levelezgettek is, míg a csajnak meg nem mondtam a magamét. Állítólag csak arról h miújság meg ilyen alap dolgok.csak ezt btom sose mondta nekem. Képeket tárolt a pasim róla, amit végülis kitöröltettem, és látom h fontos neki a csaj. De nem érti meg h ez nekem rossz és ha csak barátok , akk ne így viselkedjen. Szerintetek én viszem túlzásba a dolgot? Hogyan értessem meg magam vele?
2013. máj. 31. 14:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"De mostanában ha megkérdezem, akkor felhúzza magát"


ne kérdezgesd. egyszer megkérdezted, válaszolt. ha tovább kérdezgeti, akkor at érzi, hogy nem bízol benne. Jó az neki? Nem. Van köztük valami? Van. 8000km...

2013. máj. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Te viszed túlzásba a dolgot. Miért érdekel, hogy mi volt köztük? Az a múlt. Hagyd a fenébe, mert csak a párodat idegesíted ezzel.
2013. máj. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mert neki nem lehet problémája?!

nem értem.

A barátja most muszáj ezt csinálnod?Tönkreteszed a kapcsolatot

2013. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8000kre van a csaj... nyugi... teleportálni még senki tanult meg.
2013. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
8000 km-ről sokmindent nem tudnak csinálni, gondolom azt tudod. Túlzásba viszed, a semmin rugózol.
2013. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#1 nagyon jól mondja!
2013. máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
az a baj , hogy sokmindenen feleslegesen rágom magam. Nagyon sokszor mondta is nekem , hogy rosszul esik neki, hogy nem bízok benne. De nem erről van szó, hogy nem bízok benne. Inkább arról, hogy sok kapcsolatom volt amiben megcsalnak, és annyiszor lepereg ez előttem. Pedig vele már több mint 2 éve vagyok, és már össze is költöztünk. Én nagyon szeretnék megváltozni, de eltelik pár nap. jönnek a rossz gondolatok ( ami nem csak a kapcsinkkal kapcsolatos) és úgymond tönkretesznek mindent.. mondta , hogy legyek lazább, élvezzem az életet, hogy itt vagyunk egymásnak, szeressük egymást... hiába próbálok ilyen lenni..nem tudom mit rontok el mindig
2013. máj. 31. 14:39
 8/15 A kérdező kommentje:
még azt elfelejtettem leírni, hogy általában mindenben a rosszat látom... ezzel mindig lelombozom. például: nagy hangtechnika kedvelő, saját magának szeretné az autójába megépíteni a dolgokat, és én mindig "leordítom " emiatt..tudnátok vmi tanácsot adni, hogyan legyek elfogadóbb? arra gondoltam, pl mi lenne ha felajánlanám h segítek neki, vagy mondjam el , hogy büszke vagyok rá ?
2013. máj. 31. 14:42
 9/15 anonim ***** válasza:
Pont azt rontod el, hogy elrontod, amivel semmi baj nincs. Nincs annál rosszabb, mikor valakinek a szeretetét, megbízhatóságát naponta 5x megkérdőjelezik. Nőként mondom, én nem sokáig lennék egy ilyen kapcsolatban.
2013. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
de nem tök mindegy h mi volt 4 évvel ezelőtt?:D 4 éveeeee:D 8000km.. mellesleg azt ugye nem gondoltad komolyan, h veled együtt mentek el, és amig te x okból nem vagy éppen ott kint velük, addig vmi is lesz köztük???????
2013. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!