Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A zorbit szexet hogy csinálját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A zorbit szexet hogy csináljátok hogy tudnak oda behatolni? A lány tényleg élvezi?

Figyelt kérdés
A googlén látam pár olyan videot amin zorbitálisan szexelnek de nem akartam elhinni olyan durva volt miért csinálják ezt?egyáltalán a nő tényleg élvezi?

2013. nov. 26. 21:35
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
MERT EZ NEMNORMÁLIS, BETEGES DOLOG! ÉS AZ EGÉSZSÉGEDRE IS KÁROS LEHET! De tőlem azt csinálsz amit akarsz....
2013. dec. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Hát igazad van.de szerinted az anál normális és egéséges?nem.és mégis sokan csinálják.végülis egyszer élünk mindent kikell probálni.
2013. dec. 3. 00:20
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek tetted fel a kérdést ? Az egyik válaszoló jól mondta. Ennyi erővel a pasik is össze dughatnák....
2013. dec. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Ki tudja lehet melegek is csinálják de az elég bizzar lehet.
2013. dec. 3. 12:47
 25/45 anonim ***** válasza:

Nem zorbit, húgycső szex.


A nő valószínűleg bepisil élete végéig (nem a videón, az fake):


Urethral intercourse

From Wikipedia, the free encyclopedia



Number 6 is the urethra.

Urethral intercourse or coitus per urethram refers to the penetration of the female urethra by an object such as a penis or finger. It is not to be confused with urethral sounding, the act of inserting a specialized medical tool into the urethra as a form of sexual or fetishistic activity.

The untrained insertion of foreign bodies into the urethra carries a significant risk that subsequent medical attention may be required.[1] Documented cases of urethral intercourse appear to have occurred between heterosexual couples; a survey of the global medical literature available in 1965 reported accounts of thirteen separate cases.[2] However, the stretching of the urethra required by this form of intercourse has also reportedly resulted in a complete and permanent loss of urethral sphincter control (urinary incontinence); furthermore such intercourse would present a very high risk of bladder infection to the receptive partner.[3] A case of male-on-male urethral intercourse is mentioned in Bonk: The Curious Coupling of Science and Sex by Mary Roach.[4]

2013. dec. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
És most hogy meglátam ezt a videot most jöttem rá hogy ilyen tényleg létezik az én hülye elmém fantáziája valóra vált nem gondoltam volna hogy ilyen tényleg megtörténhet
2013. dec. 4. 00:36
 27/45 anonim ***** válasza:
Nem te találtad ki, ahogyan ez a wikipédiából kiderül.
2013. dec. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Egyébként ha beüttöd googléba hogy zorbitális szex azok mind az én művem én irtam a forumukat a kérdéseket most bevalomm igen én találtam ki 20 éves fiú vagyok jászapátiról ricsinek hivnak de több bizzar dolgot is kitaláltam már.
2013. dec. 4. 00:44
 29/45 A kérdező kommentje:
A húgycső szex nem tudtam hogy ilyen létezik de afejemben megfordult és most szembesültem vele hogy tényleg van ilyen
2013. dec. 4. 00:46
 30/45 anonim ***** válasza:

ez a szemüreg-szex szintjén van


nagy fantázia nem kell hozzá

2013. dec. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!