Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyik barátom tegnap este...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik barátom tegnap este konkrétan rám mászott, de mára már nem emlékezett rá (m), csak az érzés maradt meg neki. Ilyenkor mi a teendő? Nekem tetszik. [meleg téma]

Figyelt kérdés

Nyakunkon a ZH-időszak, és tegnap megünnepeltük, hogy az egyik (a sok közül) végre jól sikerült.


Amúgy tudják rólam, hogy néha a fiúk felé is elkalandozok, de emiatt nem ítélnek el :)

Viszont az egyik barátom tegnap, amikor mentünk haza a buliról, belém kapaszkodott. Ez még oké, eltámogattam egy darabon, ha már úgyse voltam részeg (mondjuk tény, hogy úgy viccesebb lett volna:D). Többiek leváltak rólunk, mert elmentek még kajálni, de én mondtam, hogy inkább visszakísérem őt, elég rossz bőrben van.

Szóval felvettünk egy elég sajátos (vagyis lassú) tempót, és bandukoltunk hazafelé. Hirtelen közölte, hogy meg kéne állni. Azt hittem hányni fog, szóval mondtam, hogy oké, üljünk le akkor egy picit.

Sokáig nem történt semmi, csak üldögéltünk egy padon. Egész idilli volt. Aztán kezdett feltűnni, hogy egyre közelebb araszol hozzám kissé vacogva (nem volt túl jó idő hajnalban ugyebár). Éppen ezért nagy merészen azt gondoltam, milyen jófej leszek, ha átölelem. Meg is történt, csak hogy pár másodperc múlva hirtelen rám nézett, és hát elég közel volt egymáshoz az arcunk. Egy rövid (és a részéről kissé kómás) szempárbaj után zavartan elfordultam, és engedtem az ölelésen, de ő nem hagyta, mászott odébb velem együtt... Elég vicces volt így utólag belegondolva :D

Aztán ő is átkarolt engem, és szorosan hozzám bújt. Jól esett, de nem volt éppen a helyzet magaslatán, szóval kissé rekedt hangon közöltem, hogy jobb lenne, ha indulnánk. Mondta, hogy jó... Hát, üldögéltünk még egy ideig :DD

Aztán tényleg mondtam, hogy most már menni kéne, mire nagy nehezen (egy már-már mátrixos mozdulattal felkelt), és elindultunk.


Ahogy visszaértünk a koleszba, én szépen ágyba dugtam (:D), és már éppen mentem volna el, mikor halkan arra kért, hogy maradjak még. Jobb híján leültem az ágy szélére, és megkérdeztem, hogy jól van-e. Erre ő nem válaszolt, csak óvatosan felkelt, és mellém ült. Kíváncsian vártam, hogy vajon ebből mit akar kihozni... Ő pedig csak nézett, nézett, majd megindult felém és lágyan megcsókolt. Én pedig hagytam, pedig tudom, hogy nem kellett volna... De túl jól esett :\

Mikor elváltunk, nagyon édesen rám mosolygott, aztán még nyomott egy puszit a számra és lefeküdt aludni.

Én pedig csak néztem, hogy ez meg mi volt...


Egész este (inkább hajnalban) a csókon, meg ezen az egészen járt az agyam, és hogy vajon emlékezni fog-e majd.

Nemrég találkoztunk a többiekkel, és persze ott volt ő is, eléggé másnaposan szegény :) Csak bambult maga elé, mire egyik haverunk megkérdezte tőle, hogy na mi a helyzet. Ő pedig csak annyit mondott, hogy valakivel összejött az este, de nem nagyon emlékszik, csak hogy nagyon jó volt vele a csók. Én itt elég intenzív pirulásba kezdtem, de hála az égnek senki nem vett észre semmit...

Viszont most tulajdonképpen mindenki azon agyal, hogy kivel látták őt, ki lehetett az az emberke. Az volt a legjobb, amikor engem is kérdőre vontak, mert hogy velem volt ugye utoljára.


Most mit csináljak? Hagyjam az egészet?

Az a baj, hogy rám elég nagy hatással volt ez a csók. De ők meg konkrétan egy lányt kutatnak... inkább...

Nem tudom, mit kéne tennem :\ Elmondjam neki? Félek :D


Köszönöm előre is a tanácsokat!

20/F



2013. dec. 3. 14:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Húú hát ez nagyon édes! *-* Az ilyen zárójeles megjegyzéseknél meg beszólásoknál, illetve az itt-ott felbukkanó nyers megfogalmazásoknál pedig olyan jót nevettem! :’) Vagy pl egyik kulcsszó: mámor :DDD


Khm, amúgy szerintem beszélned kéne vele… Mivel írtad, hogy nem ítélnek el –hála az égnek-, talán nem lesz villámlás és mennydörgés, ha kiderül. Meg legalább nem kutat „hiába” :D Ki tudja, lehet, hogy fiú után is keresgélne, csak bele se gondolt még... :P Szerintem egy próbát megér. De ha gondolod, előtte puhatolózhatsz is valahogy, hogy amikor józan állapotban van, hogy reagál az érintéseidre például. Abból is sok minden kiderülhet! Hajrá! :)

2013. dec. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos:) És tényleg röhejes is picit az a része, hogy most valljuk be, mindenki téged keres.. :D

Szerintem is először valahogy meg kéne tudni, hogy reagálna "rád". Apró, véletlen, és mégis olyan érintések, amik felett nem lehet csak úgy elsiklani :) DE! bármikor letagadhatod, ha olyan van :D

Remélem sikerül rendbe hozni a dolgokat, drukkolok! :)

2013. dec. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megpróbálhatnád azt hogy elkezded ecsetelni mi történt amikor hazavitted a koleszba. Talán ha elkezded neki mondani hogy lefektetted az ágyba...vagy hasonló akkor eszébe jut minden.
2013. dec. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó ötlet az ilyen "véletlen" érintés, de azért ne tapizd le nagyon :D:D Meg amit az utolsó válaszoló is írt, hogy elevenítsétek fel óvatosan az éjszakát... A fej, amikor beugrik neki az egész sztori: priceless! :D
2013. dec. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy hihetetlenül fog hangzani, de én szerintem a srác tutira emlékszik rád. Valószinüleg még maga előtt is szégyelli a dolgot, annak ellenére, hogy elfogadja a te biszexualitásodat. Szóval mindenképpen beszélned kéne vele, mert szerintem nem véletlen, hogy a baráti körben ezt így kiemelte, szerintem ezzel akart célozni, hogy emlékszik ő, de még magának sem akarja bevallani. Te ismered, hogy hogy lenne a legjobb elmondani neki, de szerintem a legjobb lenne, ha a saját szemszögedből mondanád el, és hogy te nem erőszakoskodtál, de gondolom, ismer, és ezt tudja magától is.


29/n

2013. dec. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is beszélned kéne vele erről

írd majd le, hogy hogyan döntöttél és mi történt

2013. dec. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg emlékszik rád, én is voltam már becsípve, úgyhogy tapasztalatból tudom :)

Beszélj vele mindenképpen.

Ám, ugye nem te vagy az Peti? :O (vicces lenne :D)

2013. dec. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 moonlightsentinel ***** válasza:
100%

Persze hogy emlékszik rád, be ne kajald már, hogy nem. Ha ilyeneket tudott csinálni, amit leírtál, akkor nem lehetett annyira részeg hogy képszakadása legyen!

Max. csak nem szeretne emlékezni...

2013. dec. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
88%

Szia! Nem biztos, hogy emlékszik rád és baj is lehet!

Hasonló a szitu csak kollégám volt, nálunk volt házibuli mindenki kidőlt, hajnalban elkezdtem a romtakarítást a konyhában, a srác kijött és rám mászott, lesmárolt, benyúlt a gatyámba ilyenek.

Sőt utána a másik két haverom előtt is így viselkedett, azok vitték el tőlem, két nap múlva elmeséltük neki a sztorit és öngyilkos akart lenni.

Amúgy full hetero volt, évekig a legjobb haverom, tehát ha hajlamai lettek volna elég ha csettint.(józanul).

2013. dec. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 Párduc95 válasza:
100%
írtad, hogy nem ítélnek el, szerintem elmondhatod... nem lenne belőle nagy baj : )
2013. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!