Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikusok melyik ujjukra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusok melyik ujjukra szokták tenni azt a gyűrűt, ami ezt jelképezi?

Figyelt kérdés

2013. nov. 22. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Mi a szösz?! Már gyűrűvel történik a megkülönböztetés? Ilyet se hallottam még... És a heteró pasik melyik ujjukon hordják? Csak mert akkor kell szereznem egy gyűrűt is...
2013. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hüvelyk ujjra
2013. nov. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
(bal) hüvelykujj
2013. nov. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

igen hüvelykujj

bár nem csak a leszbik hordják ott szerintem

2013. nov. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bal hüvelyk.
2013. nov. 23. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm!:)

Csak azért szerettem volna tudni, mert azt is hallottam hogy a mutató ujjon hordják és sok "ilyen" lányon láttam...

ui: háhh! akkor jól csináltam :D

2013. nov. 23. 14:38
 7/9 anonim ***** válasza:
a gyűrű nem azt jelképezi, hogy leszbikus vagy, hanem, hogy azonos neműekkel szeretnél kapcsolatot vagy vagy kapcsolatban...nem mellesleg legjobb tudomásom szerint ez nem egységes "jel" és jobb hüvelykujjon ezüst gyűrűről van szó, ha kapcsolatot keresel, balon, ha azonos nemű kapcsolatban vagy
2013. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi :D
2013. nov. 24. 21:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Bal hüvelykujjon hordott gyűrű jelzi :)

19/L

2013. nov. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!