Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Testi kontaktus a nemekkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testi kontaktus a nemekkel meleg szemszögből?

Figyelt kérdés

A szilveszteri közös bulizás kapcsán felvetődött bennem a kérdés, miszerint zavarja-e rajtam kívül a többi embert az, hogyha olyan személy ér hozzá, aki szexuálisan vonzónak találhatja, neki viszont nem tetszik? Érthetőbben: a baráti társaságunkban rajtam kívül csak egy biszex srác van, ő rendszeresen célozgat rá, hogy tetszem neki, szerintem most már csak azért, hogy bosszantson, de ettől még nem szeretem, ha egymáshoz érünk. Általános tapasztalatom magammal kapcsolatban, hogy sem a nők, sem a hetero férfiak érintése nem zavar (ha nem is tetszik az illető férfi, akkor is semlegesen állok hozzá, mivel a nőkhöz vonzódik) ellenben akiről tudom, hogy homo/bi/pánszexuális, ott kellemetlenül érint, ha úgy van a közelemben, hogy nem az esetem, függetlenül attól, hogy én tetszem-e neki vagy sem. Amennyire észrevettem, a heterók is hasonlóan vannak vele (értelemszerűen a nőknél nagyobb százalékban történik testi kontaktus valamilyen módon pl:ölelés, puszi, összeér a lábuk), alapvetően őket sem zavarja, ha a saját nemükkel (vagyis olyan személyekkel, akikhez nem vonzódnak) fizikai közelségbe kerülnek.

Mielőtt -jogosan- felvetődne olyasmi, hogy mi van, ha ismeretlen közegben vagyok (tömegközlekedés), ahol mindenképpen összeérnek az emberek, ott mit csinálok, hogy érzem magam? Semmi különös, ha jópasi áll a közelemben, annak örülök, egyébként nem érdekel.


Célszerűségből zárjuk ki a hajléktalanokat és hasonló, közundort kiváltó elemeket.


22/F



2014. jan. 2. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2014. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A többi embert nem tudom, engem nem zavar.

Gimiben egy lány akivel nem voltak terveim úgymond.. sokszor megfogdosott ravaszul, egyszer megharapta a vállamat is, de nem vettem zokon.

2014. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nők meg heteró palik között vagyok az engem sem zavar, az se ha hozzámérnek. a legjobb barátom meleg, az természetesen szintén nem zavar, sőt, sajnos túlságosan nem zavar:D de ha más biszex, meleg van a társaságban akkor annak van, hogy zavar a közelsége, főleg ha unszimpatikus is. valósznűleg azért zavarhat mert a saját biszexualitásommal nem tudok békét kötni..legalábbis én erre fognám.
2014. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!