Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hányan próbáltátok már ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányan próbáltátok már ki a szexet a saját nemetekkel, alkalmi jelleggel?

Figyelt kérdés

A kérdést elsősorban azoknak címezném, akik hozzám hasonlóan egyszer, legfeljebb kétszer voltak együtt valakivel az azonos nemből. A szex/intim érintkezés bármilyen formája számít, fiúknál még a csók is (lányoktól ezt azért nem kérdezem, mert a smárolás a barátnők között nem egy nagy kunszt). Életemben egyszer feküdtem le egy másik lánnyal, BalatonSoundon, remek élmény volt, mindig ki akartam próbálni, de utána már nem izgatott, maradtam a srácoknál.:)


20/L



2014. jan. 24. 16:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem zuhanyzás után az öltözőben kezdett símogatni, csókolgatni egy lány. Hagytam, sőtt élveztem. Azòta se volt hasonló élményem, se vágyam , de nem bántam meg.
2015. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%
Annó leszoptam egy osztálytársam a suliban. Akkor kialakult köztünk egy alkalmi szex kapcsolat. Ez ment 2 évig,majd utána sulit váltottunk. Ő egyetemre ment,én maradtam. A hónapokban volt egy srác akivel még összejárogattunk,most nincs senki,és hiány van... :/
2015. máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%
Hát nem tudom én úgy még egyszer kipróbálnám de az első alkalmat is bánom, valakinek bekaptam meg közösen vertük... 20F
2015. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
67%
Én csak kipróbálnám még... 32/F
2015. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly kedves utolsó?? ;) ;)
2015. aug. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Enis mostanaban erről fantáziálok sokat de soha nem próbáltam meg lannyal de minnel előbb ki szeretnem 20/L
2015. dec. 4. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
középsuliba szobatársammal sokmindent kipróbáltunk egymással 20 f
2017. febr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Imádom a kilencest. :-)
2018. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!