Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Adnátok tippeket fotóval,...

Adnátok tippeket fotóval, hogy lehetne egyszerű módon valami szép alkalmi jellegű frizurát készíteni saját kezűleg?

Figyelt kérdés
Holnap ballagás és nem jelentkeztem be fodrászhoz, de szeretnék valamit kezdeni a hajammal, nem akarok kivasalva vagy besütve hagyni. Szóval egyszerű és viszonylag könnyen elkészíthető frizura érdekelne, csak annyi pl. hogy feltűzni valami szép módon két oldalt, hogy ne lógjon az arcomba. Vagy félkontyszerűség. Tudom, nyilván nem lehet olyat csinálni, mint amit egy szakember készítene, de érdekelne hogy ha esetleg tudtok ilyet, szívesen várom esetleg fotóval. Köszi
2009. ápr. 29. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Én szoktam olyan kontyszerűséget, hogy hátrafogom a hajam lófarok-szerűségbe, és elkezdem csavarni. Megpróbálom úgy, hogy egyenletes kis gömb alakuljon belőle. Aztán odaszorítom a fejemhez, és mindehonnan hullámcsattal odafogom a maradék hajahmoz, ami a fejemen van. Amikor előtte kivasaltam szögegyenesre a hajam, akkor annyira nem ment, mert olyan sima volt a hajam, hogy folyton kicsúsztak belőle a csatok. De egyébként nekem félhosszú, lépcsőzetes a hajam, és abból is nagyon jót csináltam.

Vagy esetleg a végeit a hajadnak kicsit behullámosíthatnád hajsütővel, ha van neked.

2009. ápr. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Huuu, nagyon szépen köszönöm. Nem rossz ötlet! Nekem is középhosszú, lépcsőzetes. Remélem valamit össze tudok majd hozni. Puszi
2009. ápr. 29. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:
szia nekem hátkozépig hosszu hjam van nos hát én a helyedben vagy begondoríteném vasaloval vay kulmával egy kicsit ha van neked vagy estleg tipp:kivasalod vagy befonod két coffba este miután megmostad és reggel ha van oldalsó fufrud felcsattolod ha nincs fufrud akkor az elol lévo tincseidet jojj ez naon jól tud kinézni gondoren és egyenesen is eggaránt és h tartoss legyen fujj rá egy kiss lakkot reggel ...Remélem segíthettem én is igy szoktam megcsinálni na szia PUszi:)
2009. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon édi vagy. :) Köszönöm Neked is! Még ma tesztelem majd, mire vagyok képes. :D Puszika
2009. ápr. 29. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!