Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kipróbálom csajjal, tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kipróbálom csajjal, tényleg megkérdőjelezhetem a homoszexualitásomat?

Figyelt kérdés

A helyzet egyértelmű. Homoszexuális vagyok 99,9'%ban.

Az igazság az, nem egyszer nem kétszer csalódtam már.. mindig csak b.ni akarnak, mindig és mindig. akik normálisak szétszórva vannak az országban.

Felfigyeltem arra, hogy a válaszadók nagy része, olyan 90%ban, minden kérdéshez azt írja válaszba, még nem voltál csajjal, addig ne könyveled el magadat melegnek, s élőszóban is hallottam már..

Tényleg változhatok még?

Szűz vagyok, betöltöttem nemrég a 20.életévemet.

Nagyon nem tudom mit is kezdjek magammal.. :(



2014. febr. 8. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne az itteni válaszolókra alapozz, elég torz képet fest a gyik az emberekről.

Az identitásod te tudod a legjobban. Ha van kedved, próbáld ki nővel, de ha te belül tudod, hogy kizárólag a pasik érdekelnek, akkor fölösleges. Jó hogy nem már más mondja meg, hogy neked mi a jó!:)

Vannak meleg barátaim, úgyhogy ismerem a "problémádat". :)


24l

2014. febr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Erre én azt szoktamcnekik felelni: Te honnan tudod biztosan, hogy hetero vagy? Próbáltad már pasival? Amíg nem, honnan tudod, hogy nem az lenne neked a jobb? :)

Ehhez nem kell próba. Ezt az ember érzi. Ha nem hoz tűzbe a női test, nem akarsz tőle semmit, de a pasik izgatnak, fölösleges.

2014. febr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne add fel, meg fogod találni a párod. :) Amúgy nem vagy elkésve, én is 20 voltam, amikor először voltam fiúval (az első barátommal), sztem "meleg évszámításban" ez rendben van. :)

Hogy ki akarod próbálni lánnyal, az csakis rajtad múlik. Van egy meleg haverom, aki kamaszként azért volt lánnyal, hogy bizonyítsa magának, hogy így is menne (sztem ez f..ság, de mindegy)... Ha úgy érzed szükséged van erre, akkor próbáld ki, de mivel lenne jobb? Mmint lehet, hogy csak még jobban összezavarna a dolog. :) Tudod, barátommal most leszünk 1,5 évesek és nem győzzük hangúlyozni egymásnak, hogy mi kifejezetten örülünk annak, hogy melegnek születtünk. Ha nem így történik, akkor nem lennénk egy pár, pedig nagyon szeretjük egymást. Hidd el, ha megtalálod az igazit, onnantól kezdve ez nem fog gondot okozni Neked sem. Drukkolok! ;)

2014. febr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 moonlightsentinel ***** válasza:

Nem is az a lényeg, hogy változhatsz-e, hanem hogy minek? Hidd el, ha melegként nem tudsz kiépíteni egy normális kapcsolatot, akkor heteróként sem fogsz tudni. Nem mindig fenékig tejföl ott sem, ugyanúgy meg kell szenvedni a dolgokat, ugyanúgy nehéz az embernek megtalálnia az Igazit.

Szóval akkor már inkább azon a térfélen keress, ahova igazán tartozol, ne nehezítsd meg még jobban a saját dolgod feleslegesen.

2014. febr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha te úgy érzed hogy a fiúkhoz vonzódsz (mint írod 99,9%-ban), akkor ez valószínűleg nem fog változni akkor sem ha kipróbálod egy lánnyal. Esetleg kiderülhet hogy biszex vagy, de hetero biztos nem. Ezt érzi az ember attól függetlenül hogy volt-e szexuálisan együtt valakivel. Az "amíg nem próbáltad lánnyal, nem tudhatod biztosan hogy meleg vagy-e" érv pedig teljesen abszurd, ez alapján aki heteró, az sem tudhatja tudhatja biztosan hogy az, amíg ki nem próbálta azonos neművel?

Ami a társkeresést illeti, az tényleg nehéz, valóban kevés a normális srác, de hátha egyszer sikerül találni valakit :)

24/F

2014. febr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!