Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális egy hetero lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális egy hetero lánynak vonzódni egy másik nő testéhez? Vagy ettől akkor leszbikus vagyok? Vagy szerelmes? Még sosem voltam fiúval. Kérlek, olvassátok el! Többi lent!

Figyelt kérdés
12 éves koromban molesztáltak, így az egész tinédzserkoromból kimaradt az egész szerelem témakör, mert tényleg semmi "kedvem" nem volt az egészhez. Egy éve viszont megismerkedtem egy lánnyal, akit testileg nagyon szépnek látok, szerintem nagyon vonzó a teste, és gyönyörű a szembe, meg nagyon hasonlít a személyiségünk is. Viszont "szexuális" vonzódást nem érzek a közelében, már amennyire meg tudom ítélni (ezt úgy értem hogy még egyáltalán senki iránt nem éreztem szexuális vonzódást, úgyhogy nem tudom). Viszont sokan állítják hogy onnan tudják hogy szerelmesek valakibe hogy zavarban érzik magukat a közelükben, gyakran elpirulnak meg ilyesmik. Én ezt inkább fiúk közelében érzem, meg vannak fiúk, akikről úgy gondolom, hogy helyesen néznek ki, amikor egy fiú dicséri meg a külsőmet, sokkal másképpen élem meg, mint ha egy barátnőm vagy családtagom tenné. Nagyon ritkán beszélek fiúkkal, de olyankor mindig jobban tudatában vagyok annak, hogy hogy nézek ki, hogy hogyan is hangzom, ilyesmik. Szóval ezek miatt úgy gondoltam hogy biztos hetero vagyok, csak még úgymond mindig "nem állok készen" egy közelebbi kapcsolatra. Viszont amióta elmentünk ezzel a lánnyal úszni.... egyszerűen nem tudom kiverni a testét a fejemből, azon kapom magamat hogy egyrészt magamnak is ilyet testet szeretnék másrészt meg hogy most amikor találkozunk próbálom a ruháján keresztül is megpillantani megint a hátát, az izmokat a karján, a derekát, hogy arra gondolok, hogy mennyire szép és szeretném még jobban megismerni őt, sőt hagyni, hogy ő is megismerjen. (Ezt eddig még csak egyetlen embernek (egy lánynak) engedtem meg, akivel 12 éve vagyunk barátnők, és neki sem teljesen, alapvetően nagyon félek és zárkózott vagyok, nagyon nehezen nyitok bárki felé, alapvetően bizalmatlan vagyok az emberek felé). Szerintetek ez szerelem? Vagy most heteroszexuális vagyok vagy homoszexuális? Egyik sem "zavarna", de úgy érzem, ideje lenne már valamilyen irányba mozdulni az életemnek, 24 éves vagyok és még mindig ennyire "szűz" szerelmi téren.... :(

2014. febr. 10. 00:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Most egy kicsit beléd szerettem.
2014. febr. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%

"onnan tudják hogy szerelmesek valakibe hogy zavarban érzik magukat a közelükben"


úristen

2014. febr. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én mindig azt mondom hogy ne törődj azzal hogy hogy nevezik ezt, vagy hogy ezzel hova illesz be és hova nem... egyszerűen csináld ami jól esik :) ha neked ő tetszik, akkor hajrá :D ne érdekeljen hogy ettől milyen kategóriába fogsz esni, vagy ezt hogy nevezik stb... az nem változtat semmin
2014. febr. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
szerintem több dolog is szóba jöhet.. nem hiszem, hogy leszbi lennél mert hatással vannak rád a fiúk, ezt kizárnám. Bisex lehetsz ha ennyire tetszik a női test és nem tudod levenni a szemed róla, viszont ha sexuális vonzalmat nem érzel iránta akkor lehet, hogy csak azért van ez mert ahogy te is mondtad: ilyen testet szeretnél magadnak. Lehet, hogy csak azért van mert nincs elég önbizalmad, vágysz arra, hogy csinos legyél, szép tested legyen, ezt azért gondolom, mert azt irtad visszahúzódó vagy. Az hogy nem nagyon éreztél sexuális vonzalmat még nagyon senki iránt a molesztálásra vezethető vissza (szerintem). Viszont ez miatt nem kell aggódni szerintem, ami késik nem múlik! :) hagyd hogy sodorjon magával az ár és légy kicsit nyitottabb! :) remélem tudtam segíteni, ha igen és van még kérdéaed nyugodtan írj! :)
2014. febr. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem leszbi nem vagy, max biszex. De hogy őszinte legyek, ezt ennyiből nem tudom megállapítani. A szexuális vonzalom hiánya szerintem is a molesztálás miatt volt. Több ilyen ismerősöm is volt, mindegyiknél később, de jelentkezett. Le tudnád esetleg pontosabban írni mit érzel iránta? Mert a kölcsönös megismerés szándéka baráti szeretetből is lehet! A szerelem kicsit másabb. Mindig vele akarsz lenni, ha nincs melletted rá gondolsz, mindennél jobban szereted, úgy érzed le tudnál élni vele egy életet, mellette szeretnél kelni reggelente. Ha mondjuk nálad a történtek miatt szexuális vonzalom nincs is, testi akkor is kell, hogy legyen. Vágysz az érintésére (akár csak egy simogatás, kézfogás, egyebek...), szeretnéd megcsókolni, ölelni... meg ilyenek. Ha ezek megvannak, akkor az már szerelem :)

U.i.: A teste úgy tetszik, mint pl. egy szép autó, tájkép, akármi (tehát gyönyörködsz benne, h azta de jól van összerakva), vagy érzed, hogy szívesen megérintenéd, megsimogatnád, ...?

2014. febr. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

0.59-es, ha nem gond, rád írnék privátban, mert ott könnyebb lenne nekem beszélni – megfelelne ez Neked? :)

0.22-es, nagyon hasznosnak érzem a válaszod! Elgondolkodtatott a kérdésed az utóiratban, az az igazság, hogy nem tudom eldönteni! Megpróbálom majd jobban megfigyelni az érzéseimet amikor holnap találkozunk. Amiket amúgy írtál, hogy vágyok az érintésére, hogy vele akarom tölteni minden időmet, hogy mindenemet neki adnám, az az a nagyon régi barátnőm iránt igaz. Mármint, nem akarom megcsókolni, de sokszor nagyon vágyom rá, hogy megfogja a kezemet, vagy megöleljen (de erre nagyon ritkán kerül sor). Akkor ez jelentene valamit? :S Őt is nagyon szépnek látom, de egészen másképp mint ezt az új lányt, a barátnőmről úgy egyszerűen tudom hogy szép és tudom hogy mik a hibái is és inkább amolyan feltétlen elfogadással és gondoskodással gondolok rá; az új lány (nevezzük őt B-nek, a gyermekkori barátnőmet pedig A-nak) sokkal inkább ámulatba ejt a szépségével (komolyan, néha gondolkodom rajta hogy nem veszi-e észre hogy mindig a szemébe nézek, mert annyira gyönyörű!) és inkább kicsit „alárendelem” magamat, hagyom, hogy ő vezesse a beszélgetést, meg ilyesmik. Nem tudom, pontosan mit érzek iránta. Azt hiszem, ámulatot, meg kicsit magamra ismerek benne, úgy érzem, olyan lennék, mint ő, ha nem lett volna az a dolog 12 éve…. Csodálom az erejét és a véleményét, hogy egyszerre magabiztos és mégis egyáltalán nem beképzelt, hogy nem tetteti magát és bevallja a gyengeségeit. Nagyon szimpatikusak a nézetei, úgy érzem, ha nem lett volna minden úgy, ahogy volt a múltban, én is képes lennék teljes szívvel úgy látni, mint ő. A-ra is eléggé felnézek, azt hiszem, de iránta inkább úgy érzek, mint egy anya vagy egy mentor, tudom, hogy sokat segítettem neki és ő annyira függ tőlem, mint én tőle, B pedig számomra teljesen függetlennek tűnik.

Nem tudom, ez mond-e Neked valamit. Nekem egy nagy kuszaság az egész. ;):S

2014. febr. 10. 02:22
 7/11 A kérdező kommentje:
0.15-ös: :*):*):*) .... és milyen nemű vagy? ;)
2014. febr. 10. 02:32
 8/11 anonim ***** válasza:

01:22-es vagyok. Teljesen értem mire gondolsz, de azt nem tudom eldönteni, hogy ez csak csodálat vagy már szerelem :/ Szerintem engedd, hogy a dolgok menjenek maguktól, és ha erősödik az érzés, társul mellé a többi "tünet" is, akkor egyértelműbb lesz. Persze zavaró ha az ember maga sem tudja hova tenni a saját érzéseit. Nekem onnantól ahol most te tartasz kb. fél év kellett, mire biztosan tudtam, hogy szerelmet érzek... Szal... kitartást, és idővel tényleg tisztul a kép :)

(Am ha úgy érzed nekem is írhatsz privit, hátha mégis sikerül kiokoskodni valamit ;) )

2014. febr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

huh kérdező, ilyen normális megfogalmazást nagyon ritkán látni :D


Szerintem se kéne beleszuszakolnod magad egyik kategóriába sem :) Azt mondják a szexualitás egy skála, egyik végén a heteroszexualitással, a másik végén a homoszexualitással, és középen a biszexualitás van. Épp kettő között is lehetsz, erre nincsenek "törvények" meg szabályok.


Lehet, hogy tényleg csak szeretnél te is olyan testet, olyan arcot. De ha érintésre vágysz, akkor megeshet, hogy biszexuális vagy, ki tudja...:)


Én is csak azt tudom tanácsolni, hogy hagyd, hogy sodorjanak az események. Ha gondolod ismerkedj meg vele jobban, hiszen ha ilyen zárkózottan is szimpatikusnak találod, akkor lehet, hogy megérné. Talán segít abban, hogy kicsit nyitottab legyél :) De nekem is írhatsz, ha van még kérdésed hátha tudok segíteni.


Sok szerencsét! :)

2014. febr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
Engem is molesztáltak kis koromban de ettől nem lettem homoszexuális és nem vonzódok a saját nememhez. Maradtam hetero, de kicsit nehezen ismerkedek és nyílok meg.
2014. febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!