Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus vagyok, és szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok, és szerelmes a bátyám barátnőjébe?!

Figyelt kérdés

A bátyám és a barátnője 4 hónapja vannak együtt, elég komoly kapcsolat.

A lany korombeli (18 éves), szóval szoktunk neha beszélgetni, ez uhh... imadom! Viszont a bátyám is, eléggé bolondos bátyám van, olyan tipikus rosszfiú, viszont amióta ezzel a lánnyal van, olyanokat csinál amiket soha nem néztem ki volna belőlük. Süt neki tortát születésnapjára, gyertyafény romantika ... Szóval tényleg nagy a szerelem, csak egyszerűen én sem tudom a lányt kiverni a fejemből. Általában mindig bezárkozom a szobámba, amikor jön, de mégsem bírom ki, hogy ne lássam...

A családommal nagyon jó a viszonyom. Tudják, és elfogadják szexualitásomat, főleg apám. A húgom annyira nem érti még ezt, a bátyám meg ha nagyon eldurvul köztünk a veszekedés akkor szokta az orrom alá dorgolni, hogy te hülye leszbikus, de ha más sérteget ezmiatt, mindig megvéd.. Jó a viszonyunk... De mostanra már a szemébe se merek nézni, és kerülöm őt. Örülök annak, hogy boldog de közben megorulok idebent... Tényleg nem rabolta még el szívem még senki! Nem tudom mit tegyek!?! El kéne felejteni, de rohadtul nehéz és néha úgy érzem a lány nyitott lenne ... ha nem lenne a bátyám!!! Szóval teljesen káosz van nálam

Homofób válaszokat nem kérek!



2014. febr. 5. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Azt írod, a lány is nyitott lenne, ha nem lenne a bátyád. Ezt miből vontad le, ha nagy a szerelem köztük? :) Illetve... nem tudom, megérné-e a bátyáddal rosszban lenni emiatt. Nincs más lány, akit megismernél? Próbáltad?
2014. febr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Őszintén hát ez szívás nem tudsz mit csinálni....
2014. febr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tegnap kezdtem el egy animét ami ugyanez. A csávó legjobb barátjának van barátnöje, pedig a csávo szerelmes a barátjába. Majd összejön a barátjának az öccsével
2014. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak beképzelem, de eléggé érdekli a leszbikus világ őt, és mindig kérdezget. Egyszer megdicsértem, milyen szép, erre gyorsan rávágtam, hogy nem azért mondtam, mert mint nő úgy nézek rá, erre csak mosolygott, és mondta, hogy akkor se lenne semmi baj. A batyammal nem szeretnék rossz viszont ápolni, de sajnos sok lány volt az életemben, és senki se váltott ki belőlem ilyen erős hatást.
2014. febr. 5. 22:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a bátyáddal beszélj róla.
2014. febr. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A lánynak mond el őszintén, mit érzel. A válaszából kiderül minden. Ha tényleg szereti a tesódat, vele marad mindenáron (akkor sajnos ebbe bele kell törődni, nincs mit tenni). Viszont ha a tesódat otthagyná miattad, az mind a hármotoknak jó, ha még most kiderül, mint húzni. Sajnos az érzéseknek nem lehet parancsolni, és ha ő is akarja, akkor egyébként sem lenne ebből nekik egy hosszú kapcsolat.

Jobb ha még a legelején kiderül, ki mit érez a többiek iránt, mennyire akarja azt ami most van...

Aztán ha bármit is léptél, írj! ;)

Szurkolok!

2014. febr. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!