Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 38 éves hetero egyedülálló nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 éves hetero egyedülálló nő + 19 éves biszex lány? Lehet jövőnk? Hogy szerezzem meg?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok belé, bármit megtennék érte. Régen jóban voltunk, legjobb barátjának tartott, mondta hogy szeret és szüksége van rám. De amikor megtudta, hogy átfordultak az érzelmeim, eléggé elutasító volt. Magyarul megírta, hogy hagyjam békén. Azóta gyakran találkozunk, elkerülhetetlen. Érzem, hogy hiányzom neki, de nem meri felvállalni és inkább elküld.

Nagyon hiányzik :(



2014. febr. 24. 20:12
 1/5 Zakathol ***** válasza:
75%
Ha hetero akkor mégis hogy képzeled vele a homoszexuális kapcsolatot?
2014. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
HETERO!
2014. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, heteronak vallja magát. De mégis érzek benne valami vonzalmat. Csak szerintem magának is fél bevallani.

Amióta ismerem, soha nem volt kapcsolata, ezért reménykedtem :(

2014. febr. 24. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
mi lenne ha nem csábítgatnál el hetero embereket? azt írtad elutasító volt, ebből megtudhattad, hogy nem érdekled úgy mint te őt. plusz 20 év korkülönbség?
2014. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még ha érez is vonzalmat, az ő döntése, hogy egy kapcsolatba belevág-e. Tartsd tiszteletben a döntését.
2014. febr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!