Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi vagyok? Biszex, vagy hetero?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vagyok? Biszex, vagy hetero?

Figyelt kérdés
Már volt barátom,akit bár nem szerettem, de azért nagyon jó volt vele csókolózni,tapizni őt meg ilyenek.Mostanában viszont megtetszett egy lány, akivel szívesen csinálnám ugyanezeket és gyakran álmodozom róla, pedig eddig csak fiúkkal volt ilyen és rájuk gerjedtem.

2014. máj. 14. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Függ az életkorodtól, de azért inkább bi.
2014. máj. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Pfff... ugordj ki az ablakon!
2014. máj. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, hogy te milyen kedves vagy... 15 vagyok.
2014. máj. 14. 15:43
 4/8 anonim válasza:
0%
szégyen.. :(
2014. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Alterion válasza:
72%

15 évesen még se Bi, sem pedig Homoszekszuális nem vagy.


A kérdést alapból helytelenül tetted fel...

Heteró alapból nem lehetsz ha mind a két fél iránt vonzalmaid vannak.


Most egy dolog a lényeg, hogy a férfiak iránt még vannak e bármiféle érzelmeid vagy sem.


Ha vannak még, akkor Bi vagy

Ha úgy érzed inkább feladnál mindent amit férfiakkal csinálnál csak hogy egy lánnyal tedd inkább, akkor Leszbikus vagy.


Heteró már semmi képpen.


Remélem tudtam segíteni

További szép napot!


Üdv

Altorien

2014. máj. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Moszuke ***** válasza:

ebben a korban ritka, de normális a lányoknál a barátság és a szerelem közti vonal elvékonyodása csak ez nem éppen köztudott.

majd idővel kinövöd. (szó szerint)


ha továbbra is fennállnak a gondolatok, vagy rendszeres tetté érnek akkor az már más kérdés..

2014. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ember szexualitása nem sorolható tisztán 3 kategóriába (hetero-, bi-, homoszexuális). Volt egy tudós Alfred Kinsey ( [link] ) aki megállapította, hogy nincsenek ilyen "tiszta" kategóriák. Minden kialakult szexualitású embernél eltérő mértékben lehet érdeklődés a saját neme iránt is.


Ha ehhez hozzávesszük, hogy Te most kezded felfedezni ezt a világot, akkor pláne kiderül, hogy még túl korai lenne bármilyen következtetést levonni. Simán lehetsz heteroszexuális is, csak épp most tombolnak a hormonjaid. Ne zárj ki magad előtt semmilyen lehetőséget, majd kiderül mi izgat fel igazán.


F/30 (hetero)

2014. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Inkább az a kérdés, hogy leszbi vagy biszex vagy -e, nem? :)

Ha nem szeretted a pasidat, akkor minek voltál vele? Ha csak mert az a "normális", akkor lehet hogy tényleg leszbi vagy.

2014. máj. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!