Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy hetero srácot rá lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hetero srácot rá lehet venni, hogy egy másik srác orálisan vagy kézzel kielégítse?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogyan? Srácok, titeket rá lehetne ilyenre venni?

Van egy srác, aki tökre bejön, csak szívesen kipróbálnám vele, csak tuti nem benne bele a dologba, de valahogy talán... én bi fiú vagyok, de nem tudja rólam.



2014. máj. 24. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha rá lehetne venni, nem lenne hetero, bazzmeg.
2014. máj. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Engem simán..spricc.elnèk már egy nagyot :P
2014. máj. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 BlackSword ***** válasza:
57%
Mokor fogja már fel az a sok búzacsíra, hogy a hetero pont attól heteró hogy a nőkhöz (GYK.:pasikhoz NEM) vonzódnak... Azok a homokosok meg a biszexujálisak... WÁÁÁÁÁÁÁÁ...
2014. máj. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én heterónak tartom magam, de régóta a fülembe cseng h a pasik jobban szopnak. Egyszer lehet hagynám, de nem ismerek meleg srácot, meg nem tudom állna-e közben.
2014. máj. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
NEM!
2016. márc. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Megint csak ezek a hülye kategóriák... Bi, heteró, satöbbi. Az ember nem így működik, max. eldönti és görcsösen ragaszkodik hozzá. Mármint, hogy én ugyan nem az vagyok, hanem ez.

Jelen esetben adott egy srác, aki szeretne valamit egy másik sráctól. Nem az a kérdés, hogy hová soroljuk ezt a srácot, hanem hogy ő vajon szeretné-e. Hogyan lehetne kipuhatolni. Nyilván a kérdező nem fog odamenni és megkérdezni, hogy szia, szeretnéd, hogy kézzel kielégítselek?

Nem ismerem a körülményeket, sem a viszonyotokat, így nehéz bármit is javasolni. De próbálj meg vele beszélgetni, haverkodni és egy idő után ilyen jellegű témákat is szóba hozni. Persze csak finoman, poén szinten. Látni fogod a reakciókból, hogy vevő-e ilyesmire.

2016. márc. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 K.L.Kiss ***** válasza:
100%
Én nem halogatnám a dolgot sokáig, mert vagy igen, vagy nem. Egy kettesben való beszélgetés során megkérdezném tőle, hogy hajlandó lenne-e nekem segíteni egy nagyon kényes témában. Aztán elmondanám neki, hogy ki szeretném próbálni egyszer, hogy milyen érzés lenne, amikor orálisan kielégítenék egy fiút! Engedje meg nekem, hogy kipróbálhassam vele. Ha igent mond, OK, ha nem, akkor kár tovább erőltetni!Nekem óriási szerencsém van, mert van egy olyan barátnőm, aki segít ebben nekem és szereti a többes szexet is.Így amikor meghívok egy fiút, hogy kényeztessük a lányt egyszerre ketten, a lány szólít fel engem, hogy szopjam a fiút, mert szeretné látni és ez izgatja őt!Így a legtöbben belemennek, aztán később már a lány nélkül is.(persze ez csak 4 fiúval történt meg eddig, de mind belement a dologba simán!)
2016. márc. 26. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja rálehet ha benne is van valami homok hajlam.
2016. jún. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!